pátek 26. listopadu 2010

Harry Potter

Viděla jsem Harryho! Skvělej film, kdo jste ho ještě neviděl, tak šup do kina! Ale pozor! Vemte si sebou zásobu  kapesníků, protože celej film pořád někdo umírá (Pošuk Moody, Hedvika,....) a v závěru filmu umře Dobby :( Mojí nejoblíbenější postavou z celého filmu je Lenka Láskorádová (je pořád tak hezky mimo) a pak si mi líbila Helena Bohnam Carter v roli Bellatrix Lestrangeové, ale oblíbená postava to samozřeimě neni, protože je zlá...

Nedávno jsem si pouště první díl HP a rozesmálo mě, jak ti herci zestárli v průběhu celého natáčení, od Kamene mudrců je to děsnej skok.Podívejte:Já jsem vůbec děsnej fanoušek Harryho Pottera. Pamatuju si, že když mi bylo 11 let a četla jsem Kámen mudrců a snila o tom, že jednoho dne přijde můj dopis a já pojedu do Bradavic. pak mi ale bylo 12 a to už bylo na dopis pozdě, tak jsem si aspoň koupila skládanou sukni, kravatu a vytvořila si pomocí uniformy takové malé Bradavice. V ničem jiném jsem do školy nechodila.:)

Jo a moc se mi líbí nový účes Emmy Watson:


A děkuju všem za hezké komentáře, za krásný počet zobrazení stránky 1004 a děkuji za přízeň mým šesti pravidelným čtenářům, není to moc, ale stejně mi to dělá radost :)

5 komentářů:

 1. prekrásny film!!dokázala by som sa na ňho pozerať celé dni...=))

  OdpovědětVymazat
 2. Miluji HP! :) Byla jsem na půlnoční premiéře a opravdu stála za to!
  http://dasdushablog.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to ti závidim, já ho viděla minulou středu :)

  OdpovědětVymazat
 4. I já jsem snila o dopise z Bradavic. Ale díky dědově obřímu pohádkovému statku a mým dokonalým sestřenicím jsme si takové "malé" Bradavice vyvtořili :D

  OdpovědětVymazat
 5. Taky už se těším na Harryho, k nám se ještě nedostal :)
  No a Emma, když jsem tu fotku poprvé viděla, tak jsem si myslela, že to je nějaký vtip...ale na druhý pohled musím uznat, že jí to moc sluší :)

  OdpovědětVymazat