sobota 29. května 2010

FF nails No.1Tohle jsou jedny z mých nejoblíbenějších laků. Ten růžový lak a ten vytvrzovač laku kupuje mamka u sebe na manikůře. Mají tam kvalitní laky, se kterými se skvěle pracuje. Ten perleťový mám z Oriflamu. Na to, že byl tak levný, vydrží dost dlouho. A ten červený jsem pořídila nedávno v dm. Laky s-he mám moc ráda, stojí pár korun, dobře se s nima pracuje, rychle schnou a celkem dlouho vydrží. Ale zrovna tenhle červený jsem na sobě měla zatím jen jednou a objevila jsem jednu nevýhodu. Je peklo dostat ho dolů z nehtů. Vlastně z nehtů jsem ho dostala, ale pak jsem ho měla po celých prstech. Ale při troše snahy (a se spoustou odlakovače) jsem ho nakonec smyla. Laků mám samozřeimě víc. Po pár týdnech dodám další fotky.

pátek 28. května 2010

neon green
Tuhle halenku jsem koupila před rokem a půl v Praze v Marks and Spencer. Na fotce to kvůli světlu není moc dobře vidět, ale je neonově zelená. Už jsem ji na sobě dost dlouho neměla, ale před pár dny jsem znovuoběvila jeho krásu :)

Tu čelenku jsem dostala od Bodláčka jako doplněk šatům na maturák. Je vyrobená jednou šikovnou pani (slečnou) z fler.cz. Ten prsten mi přivezla minulé léto mamka z Ischie. 


středa 26. května 2010

První příspěvek na zbrusu novém blogu

Drazí čtenáři,

kdysi dávno jsem měla blog na blog.cz, ale byla jsem dost mladá, pořádně jsem nevěděla o čem psát a tak se z toho stala jedna velká slátanina. V poslední době jsem v  různých časopisech a novinách četla o všech těch úspěšných blogerkách a čím víc jsem nad tím přemýšlela, tím víc jsem si byla jistá, že psát blog by mě mohlo hodně bavit. Doteď ale nebyl nejvhodnější nápad něco zakládat, skládala sem maturitu a vůbec kolem ukončení studia na střední škole bylo moc práce. 

Maturitní vysvědčení už leží v šuplíku, já mám spousty času a tak nastal ideální čas na založení blogu, tak uvidím jak mi to půjde, držte palce.

Dobrou noc!