pátek 30. července 2010

The City

V poslední době jsem si oblíbila reality show The City. Je prakticky celá o módě a o módním průmyslu a můžete ji vidět na MTV.
Co se týče ženských postav, tak se mi nejvíce líbí styl Olivie. Je takový čistý, jednoduchý,ale originální. Jen její make-up se mi moc nelíbí, často vypadá jako porcelánová panenka (ale ona se tak i tváří, je to pěkná potvůrka a i když někomu nadává, tváří se při tom neuvěřitelně mile).


 I styl Whitney se mi líbí, nosí hodně krátkých šatů a pestrých barev.


Ale nelíbí se mi styl Erin. V dílech, které jsem měla šanci vidět mi přišlo, že vypadá jako v uniformě, žádné nápadité doplňky,...Na můj vkus se obléká až moc jednoduše.


A co se mi nelíbí ani trochu je styl, jakým se obléká Roxy, vypadá dost lacině. Nelíbí se mi legíny s průstřihy na stranách, viditelné podvazky, atd.


A tady ještě pár fotek z reality show.
 

S focením čekám na hezké počasí a dobré světlo, tak snad zítra :)

pátek 23. července 2010

Loop

Máme nového pejska. Jmenuje se Loop (čteme Lup), nebo také Lupík, Lupíček, Lumpík, Naše miminko.

Fotky jsou focené ve včerejším horku, když jsme chudáka Lupíka vedli k veterináři. Sukni už jste jednou viděli a díky špatnému světlu se z mého fialového trička stalo tričko švestkové barvy.

Sukně H&M, triko Tesco, baleríny Deichman, psaníčko ?, naušnice ?

úterý 20. července 2010

FF nails No.3

Tady je ukázka několika mých dalších laků.


 Šedý lak je od s-he, moje oblíbená značka laků. Je dobrý, ale trochu moc hustý, tak musím lakovat rychle, aby měl lak hladký povrch. Pistáciový je teď asi můj neoblíbenější. Sice stál jen 30 Kč, ale skvěle se s ním pracuje a rychle schne. Růžový je z Avonu. Mám tu barvu moc ráda, ale lak není moc kvalitní. Sice se s ním dobře pracuje a je suchý za pár minut, ale rychle se loupe a druhý den už je lak na koncích nehtů oprýskaný.sobota 10. července 2010

Tepláky

K článku přikládám fotku svého včerejšího modelu. Tepláky jsem koupila v H&M s tím, že nemám žádné pohodlné krátké kalhoty na doma a na zahradu. Jsou ale tak strašně pohodlné, že je nosím snad úplně všude, jen si k nim vezmu nějaký pěkný vršek. Jednou jsem si k nim vzala na nákup černý flitrovaný top bez ramínek a tato zvláštní kombinace vzbuzovala pozornost kolemjdoucích, ale to se mi u nás v netolerantním triko-džíno-converskovém Táboře stává často.

 
Tepláky H&M, tílko ?, bolerko Marks&Spencer, řetízek handmade

Sháním žabky. Ty moje z loňského léta se mi někam zatoulaly a když jsem si chtěla koupit nové, všude mají buď nepohodlný gumový hnus a nebo takové ty havajské s rákosím pod nohou. Ale já to nevzdávám a jednou je najdu.

čtvrtek 8. července 2010

Cetky

Nedávno u nás v Táboře otevřeli dokonalý obchod s korálky a vůbec se všemi potřebami na výboru šperků. Koupila jsem si tam i speciální kleštičky a pustila se do výroby. Zatím mám první tři kusy a výrobní cena každého z nich je asi 30 Kč.

Teď trochu mimo mísu. Sice jsem stále ještě neviděla Sex ve městě 2 (no jo, jsem ostuda), ale zato jsem viděla Eclipse. Když jsme s kámoškami odcházely z kina, tak jsme se shodly, že z New moon jsme byly nadšenější, ale i knížka je celkově méně dějová a zvratová, tak na filmu asi nic víc vymyslet nešlo.

A jsem přijatá na VŠ. Od září jsem studentkou bohemistiky (juchů).

středa 7. července 2010

Život jako pohádka

Nedávno jsem u babičky v Praze ukořistila katalog Hermés. Už jsem tyhle fotky zaregistrovala jako reklamy v Elle, ale celý katalog, to je bomba. Když nemám co dělat, prohlížím si ho pořád dokola. Mými favority jsou mořská víla a popelka.

čtvrtek 1. července 2010

Šatičky

Vždy jsem si myslela, že být malá je handicap, ale objevila jsem jednu velkou výhodu, můžu nakupovat v dětském oddělení. Nespornou výhodou dětského oblečení jsou nízké ceny. Tyto šatičky jsou z dětského C&A. Nejvíc se mi na nich líbí ty velké kapsy.