čtvrtek 21. října 2010

Diamond

Včera jsme celý náš byt vyrazili v Budějkách za zábavou. Po dlouhém vybírání zvítězil klub Diamond. Byla sranda, pili jsme, fotili a hlavně tancovali. PS: Pána na čtvrté fotce jsem vám nemohla nevyfotit :)


středa 20. října 2010

Pozdrav z ČB

V Budějovicích už jsem tři týdny a pomalu si tu začínám zvykat. V bytě už jsme celkem zabydlení a pomalu objevujeme krásy studentského života. Nemůžu se nabažit naší menzy, výborné minutky za 34,- a velká pizza (normální velikost jako v restauraci) za 42,-. Navíc mě, poprvé za 13 let, baví škola. 

Jen co se týče módní inspirace je to tu bída. Většina mladých dívek je tu navlečena do stejné uniformy skládající se z lesklých kozaček, bundy s kožichem na kapuce, kruhových náušnic a přemíry make-upu. K tomu všemu tady frčí imitace značkových kabelek, ale to asi všude. Takže když chci módní inspiraci, musím sedět doma u blogů a u lookbooku, nejsem ale člověk, kterému by to činilo velké potíže.


Boty Baťa, nadkolenky H&M,, sukně ???, tričko NY, kabát Bershka, kabelka Top Secret

pondělí 18. října 2010

Lookbook

Posledních pár týdnů se toho kolem mě děje tolik, že buď nemám čas na focení vůbec, nebo když mám trochu času, tak radši odpočívám, než fotím a bloguju .Tak tady je aspoň pár mých oblíbenkyň na LB.Myslím, že k nim není třeba nic dodávat, podívejte se na jejich profily. Každá má styl trochu jiný a všechny jsou úžasné. Kdo mě zná, tak je mu jasné, proč je mi jejich styl tak blízký. Líbí se mi jednoduchá čistá ženská móda a nelíbí se mi příliš volné kalhoty, masivní černé boty (já jim říkám traktorky) a přehnané vrstvení. 


Elegantní kráska Chiara Ferragni z Milána
Éterická Elle Ribera z New Yorku
Teprve patnáctiletá rebelka Ebba Zingmark ze Švédska (Možná, že z té mé škatulky "čistá ženská móda trochu vyčnívá, ale stejně je skvělá.)sobota 2. října 2010

B-day

Dnes se mi splnil sen. Dostala jsem asi ten nejlepší dárek k narozeninám, jaký jsem mohla dostat. Mamka (stejný fanda nakupování jako já) mě vzala do Prahy, byly jsme na výborném obědě, v kině a zbytek dne jsme nakupovaly a já si mohla koupit co jsem chtěla. Mám hromadu oblečení, ale ke konci dne už jsem byla hrozně unavená, tak jsem ani nedosáhla mamčiného limitu. V kině jsme byly na Románu pro muže. Byla to sranda, smála jsem se celé dvě hodiny. Zvlášť mě zaujalo zajímavé vykreslení postav a herecké obsazení bylo výborné, jen po dějové stránce byl film trochu slabší.

Ale jsem z celého dne neskutečně nadšená. Ale bohužel nemám žádné fotky. Co budeme s mamkou dneska dělat bylo pro mě až do poslední chvíle překvapením, tak jsem ani nevzala foťák.