středa 22. června 2011

Sunny afternoon


I když bylo dneska fakt horko, alespoň bylo po dlouhé době celý den pěkné počasí. Byli jsme s Tomem ve městě na obědě a pak v obchodě s látkami (těšte se na další DIY). Cestou zpátky jsme vynechali autobus, šli jsme pěšky, fotili a vypili to nejlepší frappé.

PS: Víte co mi vadí víc, než tuctové blogy? Lidi, co je neustále kritizují. Mně je úplně jedno, že si někdo fotí kelímky s kafem a jídlo. Když se mi nějaký blog nelíbí, tak na něj nechodím, ale nestavím článek na tom, jak mě unavuje vidět tuctové blogy. Tak jsem vám naschvál to frappé vyfotila!

It was very hot today, but a after long time, it was nice weather.I was in town with Tom. We went for a lunch and to the fabric shop (look forward to another DIY). We didn't go home by bus and decided to walk. On that occasion we took some pictures and had a delicious frappe.

pondělí 20. června 2011

DIY bracelets

Jelikož mám další termín na zkoušku až v červenci, tak si dávám relax. Povaluju se doma, chodím na procházky a samozřejmě DIYuju. 

I will have next chance to do my exam in July, so now I'm taking a break from studying. I'm liing at home, going for a walks a of course DIYing.

Vlevo originál Proenza Schouler, vpravo mé veledílo. Nápad na DIY mám od Andy./ On the left original Proenza Schouler, on the right my work.I have this idea of DIY from Andy.

Vlevo originály od Aurélie Bidermann, vpravo moje verze. Nápad mám od Dominiky./ On the left original from Aurélie Bidermann, on the right y version. I have this idea from Dominika.

A nakonec jsem zavzpomínala na dětství a udělala několik náramků přátelství./ I recalled my childhood and made some friendship bracelets.

neděle 5. června 2011

Meow...W...


Včera jsme byli s Tomem na letišti, abych mu dala malou lekci řízení. Bylo tam krásně, tak jsme toho využili a nafotili nějaké fotky.

Yesterday I was with Tom at the airport. I was giving him some driving lessons. The weather was beautiful, so we decided to take some photos.