středa 30. listopadu 2011

úterý 29. listopadu 2011

I can't wait for springPestré barvy a palmy, to není můj styl, proto mě kolekce Versace for H&M nijak moc nenadchla, ale tohle bude bomba. Další v pořadí na spolupráci s H&M je Marni a já myslím, že to bude kolekce přesně pro mě dělaná. V obchodech by tato kolekce měla být 8. března.

I'm not a big fan of bright colors and palms, so I'm not a big fan of the collection Versace for H&M. But the next collaboration would be amazing - H&M with Marni. I thing, it's going to be great collection as done for me. It should be available in stores from March 8th.

středa 23. listopadu 2011

Winter, I'm ready


1. Vánoční hvězda k mým Vánocům prostě patří, kupuji si jí každý rok před začátkem adventu.
2. Můj nejoblíbenější M&S čaj, zelený s jasmínem, je výborný a ani trochu hořký.
2. Modrá šála z Pimkie, šedá šála s kapucou z Lindexu a čelenka, kterou jsem si sama uháčkovala.

1. Poinsettia belongs to my Christmas. I'm used to buy it every year at the beginning of Advent.
2. My favourite M&S tea. It's delicious and not a bit bitter.
3. Blue Pimkie  scarf, gray Lindex scarf with hood, DIY headband.

úterý 22. listopadu 2011

Dress like a celebrity

Napsala jsem další článek pro monamie.cz, tentokrát na téma oblékněte se jako celebrita. Vybrala jsem si Olivii Palermo. Není to moc originální, snad každý jí zná a obdivuje a ani já nejsem výjimkou, právě proto jsem si zvolila právě jí.

I wrote another article for monamie.cz. The topic is Dress like a celebrity. I chose Olivia Palermo. It's not very original, but I adore her style like almost everyone. 


Tohle je jeden ze tří outfitů, ty ostatní a celý článek najdete tady.
This is one of the three outfits. You can find the others and the whole article here.

sobota 19. listopadu 2011

100 followers GIVEAWAY
Především bych vám chtěla moc poděkovat za přízeň, mám moc velkou radost, že je vás tu už 100 a doufám, že vás bude pořád víc. A jak jsem slíbila, je tady giveaway. A co můžete vyhrát?
H&M Hello Kitty otevírácí zrcátko (uvnitř jsou dvě zrcátka: jedno normální a jedno zvětšovací) a H&M Hello Kitty melounový balzám na rty (úžasně voní).A co musíte udělat, abyste giveaway vyhráli?

1. Sledovat můj blog, klasicky přes Google.
2. Pod tento článek napsat komentář se svým e-mailem a budu ráda, když připíšete něco málo o tom, co se vám na mém blogu líbí, co ne a jestli vám tu něco chybí.

Zúčastnit se může kdokoli z České Republiky a ze Slovenska. Můžete soutěžit až do konce měsíce listopadu, výherce vylosuji pomocí random.org 1.12. v 8:00.
Hodně štěstí!

I'm sorry, but this giveaway is only for my Czech and Slowak readers.

neděle 13. listopadu 2011

My little leopard
U nás v Sezimově Ústí bydlí jedna moc šikovná pani. Jmenuje se Ivana Hrdličková a je zakladatelkou své značky Amélie Perger. Zabývá se recyklování materiálů, v praxi to znamená hruba to, že koupí něco a vyrobí z toho něco úplně jiného (koupí sukni a udělá z ní kalhoty). Ale vyrábí i spoustu jiných věcí: plete úžasné svetry, patchwork a vyrábí i krásné šperky. Moje malá lepradí brož je právě od ní. Její webové stránky momentálně nejsou v provozu, ale když budou, dám vám určitě vědět.
Scarf ???, sweater and tights H&M, shorts NewYorker, brooch Amélie Perger, boots Topshop

středa 2. listopadu 2011

In black in the middle of colorful autumnJeans, coat and earrings H&M, boots TOPSHOP


Děkuju, že je vás tu tolik. Těšte se, až vás bude 100, bude giveaway.

úterý 1. listopadu 2011

monamie.cz


Před nějakou dobou jsem sem psala, že jsem si na internetovém magazínu monamie.cz nechala okomentovat svůj outfit módními poradci. Později mi šéfredaktorka monamie.cz Lenka nabídla další spolupráci s jejich stránkou, z čehož jsem byla nadšená. Takže jsem se stala jednou z módních poradkyň a také externí redaktorkou. První outfity, které jsem měla možnost ohodnotit najdete tady a dnes mi také vyšel můj první článek Klobouky a čepice pro podzim 2011, ten si můžete přečíst tady.
Tímto chci také ještě jednou Lence moc poděkovat za tu příležitost a jestli se vám můj článek líbí, můžete se brzy těšit na další.
PS: Nejsem tam podepsaná jako Flabgee, ale svým jménem, tak pro ty, co nevědí, jmenuju se Eva Adamcová.