pondělí 30. července 2012

RIMMEL LONDON Wake me up foundation


Na tenhle make-up už vyšlo hodně recenzí, ale myslim, ře chvály není nikdy dost, tak připojuji i tu svojí. Make-up Wake me up od Rimmel je zatím nejlepší drogérkový make-up, jaký jsem měla možnost vyzkoušet. Poslední, který jsem zkusila byl Dream Satin liquid od Maybelline, který je ještě o 50 Kč dražší a ten mému novému zázraku nesahá ani po kotníky. Wake me up slibuje, že rozzáří a rozjasní unavenou pleť a rozhodně svému slibu dostojí. Moje pleť je po něm krásně rozzářená,. ale přitom ne lesklá, což se při mé mastné pleti stává často. Navíc je neskutečně lehký a akorát lekutý, že se lehce nenáší a ani nemusíte používat štětec, dokonalého výsledku dosáhnete i pomocí prstů. Je lehký, ale zároveň krycí. Kryje přesně tak, jak mi to vyhovuje, nemám ráda make-upy, které kryjou moc, mám pak pocit, že mám na oblyčeji masku. Mně stačí, když mi pleť krásně sjednotí a zakryje drobné nedokonalosti,  výraznější nedokonalosti zakryju korektorem. K tomu všemu moc krásně voní a má hezký skleněný obal. A co vy, vyzkoušeli jste Wake me up? Přidáte se k velké vlně chvály, nebo plavete proti proudu?
/
Many reviews of this make-up has been published, but I think, that it's never enough of praise, so I join that mine too. Make-up Wake me up by Rimmel is the best drugstore make-up I've ever tried. It prosmises anti-fatigue effect and radiant glow and it fulfills the promise. My skin has a really nice shine, but not that ugly shine of oily skin, because I have oily skin and it happens to me very often, not with this Rimmel miracle. Moreover, it's very light and liquid, so it's easy to apply, even with fingers, it's not necessary to use a brush. It's light and also covering. It covers exactly how i like it. I have those very civering make-ups whoich look like a mask on the face, It'f complex my skin and cover small imperfections. I can cover bigger imperfections with concealer. On top of this all it smells amazing and it has nice glass packaging. What about you? Have you tried Make me up? Would you join a huge wave of praise, or you would swim against the stream?

9 komentářů:

 1. I love RimmeL London!

  http://greatstyling.blogspot.com.es/

  OdpovědětVymazat
 2. tento make up od rimmelu mi vyhovuje na 100 percent :)

  http://moonlightdreams-miadra.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Mně trochu odrazuje ta mega velikost. Mám raději menší balení, která pak nemusím nespotřebovaná vyhazovat :-)

  WorldByBella

  OdpovědětVymazat
 4. vyzerá dobre! :))


  snažím sa dosiahnuť 200+ followers a už mi chýba len 1! ak máš záujem a môj blog ťa zaujal, prosím followni :)
  http://fraisesdeluxe.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 5. I used to have the same and like it really much. now I am using Vichy!
  Vicky

  Ps.: following on Bloglovin'

  The Golden Bun | new post | follow me

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj chtěla bych se zeptat jestli máš aspon malé problémy s akné, jestli ano tak si ho také koupím protožeho trochu potřebuji zakrýt :D Jen jestli ti ho zakryl :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, problémy s akné nemám, občas mám sem tam malý pupínek, ale o akné se asi mluvit nedá. Tenhle makeup není moc silně krycí, určitě je třeba k němu použít na nějaké větší pupínky korektor. Snad jsem ti pomohla :)

   Vymazat