čtvrtek 31. května 2012

New stuff from Milan


V Miláně jsem zažila vůbec jedno z nejlepších nakupování. V centru je spousta luxusních butiků, ale i obchody dostupnějších značek, které máme u nás, ale s mnohem lepšími cenami. Kabelka je z Manga, boty a náušnice z H&M, voňavka ze Zary a malá krabička s knírkem na žvejkačky z jednoho bezejmeného malého roztomilého krámku. Věci na první fotce jste mohli vidět v mém posledním outfitu.
/
It was the best shopping in Milan. There were the same shops as in Czech Republic, but with much better prices. Bag is from Mango, shoes and earrings from H&M, perfume from Zara and little mustache box for gums is from little cute noname shop. You can see the things from my first photo on my last outfit.

úterý 29. května 2012

Home! Sweet home!

Bag Mango, everything else H&M

Tak už jsem zpět z Milána. V nejbližší době vás zavalím spoustou fotek, ketré jsem tam nafotila. Tyhle jsou pořízené dnes v Praze. 
/
I'm back home from Milan. I'm going to show you a lot of pictures, which I took there. These are from today took in Prague.

úterý 8. května 2012

Milan - Give me advice please


Za dva týdny se chystám do Milána, ještě jsem tam nikdy nebyla, tak bych moc ocenila vaší radu. Co se týče hisorických památek, tak to vím, kam jít, ale ohledně ostatních zajímavých míst (restaurací, obchodů) jsem bezradná. Jestli jste tam někdo byl, tak mi prosím napiště do komentáře, nebo na mail malé doporučení, co stojí za návštěvu a co je ztráta času, budu vám moc vděčná.
/
I'm going to Milan in two weeks and I've never been there before. So I would appreciate, if you would be able to give me a little advice. I know main historical monument, but when it comes to other places (restaurants, shops), I'm helpless. So if you were in Milan and you could gove me some tips where to go, I would be really grateful.

sobota 5. května 2012

Lace skirt

Shoes, skirt, elastic band H&M, top ???, bag NewYorker, sunglasses ebay.com

Omlouvám se za svojí odmlku, ale počítám s tím, že jich bude víc. Semestr se chýlí ke konci, takže dokončuju seminárky, píšu testy a psychicky se připravuju na zkoušky. Alespoň, že počasí nám hraje do noty, ty moje fotky u okna už lezou krkem mně a vám už určitě taky. 
/
I'm sorry for my break. I've been so busy lately. Luckyly the weather is finaly good and it's easier to take pictures. I started to hate my window photos