pátek 31. srpna 2012

Holidays!


Tak mám za sebou několikahodinové balení a za pár hodin mířim směr letiště. Balení byla fuška, protože Fisher zkrouhnul zavazadla na 15 kilo a to je pro mě celkem podpásovka. Nakonec se ale povedlo. Už se nemůžu dočkat sluníčka (podívejte se z okna, kyš kyš:D), moře a válení. Nejsem si jistá, jak to tam bude s internetem, ale snad ho někde najdu a budu komunikovat. Minimálně na instagram budou fotky přibývat určitě, jsem tam jako Flabgee (nečekaně). Jestli bude wi-fi přímo na hotelu, tak snad budou i průběžně přibývat nějaké články. Zatim se tu mějte!

čtvrtek 30. srpna 2012

Video: oblíbené produkty prázdnin


Je tu další video! Dejte mi vědět jak se vám líbí a napište mi do komentářů, jaké video byste chtěli vidět jako další.

středa 29. srpna 2012

Oblékněte se jako Lauren Conrad


Koukněte na monamie.cz, je tam můj další článek Oblékněte se jako... Tentokrát jsem si vybrala Lauren. Dávám vám sem jeden outfit, který jsem podle ní sestavila, na monamie najdete další dva. Budu ráda, když si článek přečtete a napíšete mi sem do komentářů, jak se vám outfity líbí.


sobota 25. srpna 2012

To dye or not to dye???


Co myslíte, slušelo by mi ombre? 
Dost dlouhou dobu jsem si nechávala barvu odrůst, abych měla svojí přorozenou. Teď mě to začíná už trochu nudit, zase bych to trochu oživila. Nechci si ale obarvit celou hlavu, myslim, že bych toho pak zase mohla litovat, protože se mi moje přírodní barva líbí. Ale říkám si, že ombre by mohlo být to pravé. Obarvím si vlasy jen několik centimetrů od konce a až se mi to nebude líbit, tak je prostě odstřihnu. Co na to říkáte?
/
What do you think, would ombre look good on me?
I have been letitng grown out my dyed hair for a very long time. Now I have my natural color and I'm starting to be a little bit bored about it. But I don't want to dye all my hair again, I thing I would regret it, because I like my natural haircolor. So I think, that ombre maybe could be the right for me. I would dye just the ends of my hair and if I would not like it, I would cut it off. What do you think about it?

pátek 24. srpna 2012

My favourite Youtubers Part 2

Tady máte další dávku mých oblíbený Youtuberů.
/
Here are my next favourite Youtubers.

Meganisobel
Megan není nijak převratně vtipná, nebo originální, ale je na svých videích přizorená. Její videa jsou kvalitní a přínosná. Není ničím výrazná, přesto mi prostě sedí a její videa se mi moc líbí. Její kanál se jmenuje Meganisobel.
/
Megan is not very funny and original, but she is very unaffected. Her videos are quality and beneficial. She is not very significant, but I really like her videos. Her chennel is called Meganisobel.

Essie
Essie je Kanaďanka žijící v Anglii a kanadský původ jí nikdo neodepře. Nevim jak to popsat, ale když se podíváte na její videa, tak to poznáte. Prostě Kanaďanka. Je hrozně vtipná a přorozená. navíc je to spolubidlící Meganisobel. její kanál se jmenuje Essiebutton.
/
Essie is Canadian currently living in England and her Canadian origin is obvious. I don't know why, but it is. Watch her videos and I promise, you'll see it. Just Canadian. She is very funny and natural, moreover she's a room-mate of Meganisobel. Her channel is called Essiebutton.

Persianbabe
Persianbabe je svým vystupováním podobná jako Meganisobel, je taková tichá, klidná a přirozená. Hodně točí outfity, to je asi jediné, co mě moc nebaví, protože její oblékání není moc můj styl, ale její videa o kosmetice a líčení miluju. Její kanál se jmenuje ThePersianbabe.
/
Persianbabe is as same as Meganisobel, very quiet, calm and natural. She does outfit videos and that is the only one thing I don't really like about her, because she has different style than me, but I love her videos about beauty and makeup. Her channel is called ThePersianbabe.


středa 22. srpna 2012

ELLE outfit

T-shirt and glasses ELLE, neon bra H&M, shorts Orsay, shoes Mel (Slevomat.cz)

Když mi tohle tričko přišlo tehdy do schránky spolu s ELLE časopisem, ani jsem si ho moc nevšimala a hodila jsem ho do skříně. Ale vytáhla jsem ho až nedávno, když jsem hledala něco pohodlné, co bych na sebe hodila přes plavky, když se jdu koupat. Je dost dlouhé, takže ho nosim jako takové minišatičky a když se chci přesunout někam mimo bazén, nebo zahradu, tak jen natáhnu kraťasy jde se.

pondělí 20. srpna 2012

My favourite Youtubers Part 1

Poslední dobou mám velkou závislost na Youtube videích a chci se s vámi podělit o mé nejoblíbenější Youtuberky. Je jich hodně, tak jsem to rozdělila na části, taky jsou první čtyři.
/
I've got a huge addiction on Youtube videos recently and I want to share with you my favourite Youtubers. It's a lot of them, so I divided them into more groups, here are the first four.


Zoella
Zoella je asi moje úplně nejoblíbenější. Co jsem jí oblevila, už jsem viděla úplně všechny její videa (některá dvakrát). Je krásná, moc zábavná a z jejích videí jsem si odnesla dost cenných rad. Její kanál se jmenuje zoella280390.
/
Zoella is probably my most favourite. Since I found her channel, I saw all her video (some of them twice). She's beautiful, funny and I've some really good beauty tips from her. Her channel is called zoella280390.


Louise
Louise je velká kamarádka Zoelly a hrozně mě baví jejich společná videa. Její videa jsou ještě vtipnější než videa Zoelly, ale zase jsem si z nich tolik neodnesla po té odbornější stránce. Je, na rozdíl od Zoelly, úplně jiný typ než já (má jiný typ pleti, jiný typ vlasů a úplně jiný vkus). Její kanál se jmenuje SprinkleofGlitter.
/
Louise is big friend of Zoella and I love their joint videos. Her videos are more funny than Zoella's, but they're not so beneficial for me. She's a different type than me (she has got different type of skin, hair and completely different style). Her channel is called SprinkleofGlitter.


Fleur
 Krásná, milá a sympatická. Líbí se mi její styl, líčí se hodně přirozeně a jednoduše, což mi sedí. Podívejte se na několik jejích videí, určitě si jí zamilujete. Její kanál se jmenuje FleurDeForce.
/
Nice and beautiful. I really like her style, she's very natural, which fits me. Watch some of her videos, you'll love her. Her channel is called FleurDeForce.


Talia
 Tahle mladá slečna je neskutečná a je pro mě obrovskou inspirací. Už pět let bojuje s rakovinou. Momentálně je jí 13 a má dva typy rakoviny najednou. Ale neztrácí optimismus a dál dělá to co jí baví. Na to, kolik jí je, je hrozně šikovná a její make-up tutorialy jsou perfektní. Podívejte se na její kanál taliajoy18.
/
This young lady is amazing and she's a big inspiration for me. She fights with cancer for five years. Now she's 13 years old and she has two types of cancer at the same time. But she hasn't lost her optimism and she still does what she like. She's really talented and her make-up tutorials are awesome. Look on her channel taliajoy18.

pátek 17. srpna 2012

Avon nailwear pro nail polishes


Jak už jsem říkala ve videu, nejsem velkým fanouškem katalogových prodejů. Co se týče Avonu a Oriflamu, tak nejsem ve většině případů s kvalitou jejich výrobků moc spokojená, ale už jsem objevila několik málo produktů, které se mi opravdu osvědčily. Jedním z nich jsou právě laky na nehty z řady Nailwear pro od Avonu.


Odstíny Coral reef a Viva pink už mám asi rok. Koupila jsem si je jen na zkoušku, protože se mi moc líbily ty barvy, hlavně Coral reef nosim hodně často. Kdyř jsem je poprvé vyzkoušela, byla jsem z nich nadšená, ale teď po roce, jsem ještě víc. Laky za tu dobu i něco zhoustly a pracuje se s nima ještě líp. Krásně kryjou a bývala by stačila i jedna vrstva, kdyby byla dostatečn silná, ale já lakuju vždy dvě vrstvy, jsem na to tak zvyklá. Na nehtech mi vydrží i celý týden, ale to není zásluha jen samotného laku, ale i kvalitního base coatu a top coatu. Navíc jdou krásně odlakovat aniž bych pak měla barevné celé prsty, což se u méně kvalitních, výrazně barevných laků stává často (s-he).


Odstíny Perfectly flesh a Lemon sugar jsem si koupila teprve nedávno. Perfectly flesh je, co se kvality týče, úplně stejný jako mé starší dva laky, ale Lemon sugar mě trochu zklamal. I když se mi ze všech líbí úplně nejvíc, kvalitou je nejhorší. Dost špatně se s ním pracuje, je hodně lekutý a musíte si dávat velký pozor kolik ho nanášíte, protože když to přeženate, bude vám téct po prstě. Navíc hodně špatně kryje. Na fotce mám tři vrstvy, protože po dvou vrstvách mi někde ještě prosvítal nehet. Ale jak jsem řekla, ta barva se mi hrozně líbí a myslim si, že na léto je perfektní, takže vyhazovat ho určitě nebudu, jen se budu muset při lakování obrnět značnou dávkou trpělivosti. 

PS: Všechny laky maj uvnitř tu super kuličku proti zasychání, za čož mají u mě velké plus.

A co vy a Avon? Už jste vyzkoušeli Nailwear pro?

neděle 5. srpna 2012

My summer skincare routine


Mám smíšenou pleť, částečně mám pleť normální a částečně dost mastnou. Udělala jsem ze sebe na obrázku indiána, ale myslím, že takový tip pleti jako mám já má asi hodně z vás.Kvůli svému typu pleti potřebuju takové produkty, které jsou účinné a mou pleť perfektně vyčistí, ale zároveň natolik jemné, aby nevysušily ty části pleti, které mastné nejsou.
/
I have normal and oily skin. I made an Indian of myself to show you my type of skin, but I think, that a lot of you have the same type as me, so you know it very well. I need to use products, which are enought effective to clean my oily skin, but also soft, because I don't need them to dry up my normal  parts of skin. 

Každé ráno používám čísla 3 a 5 a večer čísla 1, 2, 4 a 5 (pokud jsem přes den byla nalíčená a potřebuju odstranit makeup), nebo jen 4 a 5 (pokud jsem nalíčená nebyla).
/
I use 3 and 5 every morning. Every evening I use 1, 2, 4 and 5 (if I was wearing makeup that day and I need to wash my makeup down) or just 4 and 5 (if I wasn't wearing makeup that day).

1. Garnier Essentials Osvěžující odličovač očí: Tenhle odličovač plní přesně to, co slibuje. Odlíčuje lehce, aniž bych si podráždila oči zběsilým drhnutím, krásně odstraní i linky a navíc je moc příjemný a osvěžující. Předtím jsem měla dvoufázový odličovač očí od Baley a ten sice odličoval stejně dobře, ale vadilo mi, že byl mastný. Tehle od Garnier je proti němu lehký, ani trochu mastný a krásně voní.
/
1. Garnier Essentials refreshing eye makeup remover: This remover fulfills what it promises. Really easily removes my eye makeup, even the eye liners and it's really refreshing.

2. Dermacol Dermaclear čistící mléko: Tohle mléko jsem dostala zadarmo k otestování z redakce monamie.cz, pro které pravidelně píšu články, ale po zkušenosti s ním bych si ho sama určitě nekoupila. Používám ho, protože od něj nevyžaduju nic jiného, než odtranit makeup a k pořádnému vyčistění pleti používám pak čistící peeling. Mléko je podle obalu určené pro problematickou pleť, ale jestli máte mastnou a problematickou pleť, tak nečekejte, že vám tohle mléko nějak pomůže, je podle mě dost mastné. Jediné, co ve mně evokuje pocit, že by to mohlo být na problematickou pleť je vůně tea tree, které toto mléko obsahuje.
/
2. Dermacol Dermaclear cleansing milk: I got this milk for free, but after my experience I wouldn't buy this by myself. I use it, because I want from it just to remover my makeup and I use Cleansing scrub for cleaning my skin. It stays on the packaging, that it's for problematic skin, but if you have oily and problematic skin, you can't expect from it to clean your skin perfectly, it's a little bit greasy. But it smells of tea tree and that's nice.

3.Clean&Clear morning energy: Když je chladněji, tak mi stačí si pleť čistit jen večer a ráno si obličej jen opláchnout vodou a namazat krémem. Teď je ale léto, pleť si mastní mnohem a vyžaduje čistění dvakrát denně. Můj čistící peeling je ale moc silný na to, abych ho používala dvakrát denně, tak jsem objevila tenhle voňavý zázrak. Jemně vyčistí mojí pleť, odstraní mastnotu a krásně mě po ránu povzbudí a osvěží.
/
3. Clean&Clear morning energy: When it's colder I just clean my face in the evening, but now in the summer is my skin much more oily and I have to clean it twice a day. But my scrub is to strong for using twice a day, so I found this little miracle. It cleans my skin really softly, It removes all the oiliness and moreover refresh my skin. And the smell is amazing.

4. L'Oreal Pure zone čistící peeling: I když jde o peeling, je dostatečně jemný na každodenní používání. Používám ho každý večer a jsem s ním hrozně spokojená. Mojí pleť nevysušuje, ale přitom perfektně vyčistí. I když to není třeba, několikrát jsem po použití peelingu zkusila použít ještě pleťovou vodu a vatový tampónek byl po použití úplně čistý.
/
4. L'Oreal Pure zone Cleansing scrub: Even if it's a scrub, it's enough soft for daily use. I use it everyday and I'm so satisfied with it. It doesn't dry my skin and cleans my skin perfectly.

5. Garnier Pure Shine control moisturiser: Tenhle krém je tak lehký, že o něm ani nevím. Tři vteřiny po aplikaci žádný krém necítím, ale moje pleť je krásně hydratovaná. V zimě bych volila určitě jiný krém, ale na léto je moc příjemný. Jediné, co mi na něm vadí, je to, že nemá ochranný faktor, což je u krému na léto velké mínus. Kdybyste věděli o podobném krému, který je stejně lehký, ani trochu mastný a přitom má SPF, budu ráda za vaše doporučení.
/
5. Garnier Pure Shine control moisturiser: This moisturiser is so light, that I don't even know about to have him on my face, but my skin is perfectly hydrated. For winter I would choose something another, but for summer is really good. This moisturiser has only one insufficiency - it doesn't have SPF and it's not ideal for summer. If you know about some moisturiser, which is as good as this one and has also SPF, I would appraise every recommendation.