pondělí 31. prosince 2012

Šťastný Nový rok


Krásného Silvestra a šťastný Nový rok vám všem! Těším se na vás v roce 2013, Flabgee!!

pátek 28. prosince 2012

Tutorial: silvestrovské flitrové ombre nehty


Dnes mám pro vás jednoduchý a zábavný tutoriál na flitrové ombre nehty. Tyhle nehty jsou jako dělané na silvestrovskou párty.


Budete potřebovat jen jeden barevný lak a jeden průsvitný lak s flitry. Já použila i bezbarvý podlak a nadlak, ale to je jen na vás. Modrý lak je nějaká neznámá značka, ani nevím, kde jsem ho koupila a ten flitrový je z H&M odstín Jo is in the house.


1. Nejdřív si nalakujte nehty barevným lakem. Já jsem nanesla dvě vrstvy, jestli máte dost hustý a pigmentovaný lak, tak stačí jedna vrstva.
2. Nalakujte první vrstvu flitrového laku na třičtvrtě plochy nehtu.
3. Nalakujte druhou vrstvu flitrového laku jen na půlku nehtu.
4. Naneste poslední vrstvu fitrového laku jen na úplný konec nehtu.


Superjednoduché a superhezké!

pondělí 24. prosince 2012

Veselé Vánoce


Veselé Vánoce a klidné prožití svátků přeje Flabgee!!

PS: Nebojte se, celé vánoční prázdniny vás budu zásobovat novými články.

neděle 16. prosince 2012

Oblíbení kluci na youtube

Dřív jsem na youtube koukala hlavně na beauty videa, tutriály atd., ale poslední dobou jsem si oblíbila krátká zábavná videa, která dělají hlavně kluci. Dneska vám chci představit tři talentované angličany, jejichž videa mě baví nejvíc. Názvy videí jsou někdy dost bizardní, ale i za tim nejhloupějšim názvem se vždycky schovává velká prča. 


Jim
Celým jménem se jmenuje Jim Chapman. Je to mladší bratr Kim a Sam z Pixiwoo a snoubenec Tanyi Burr z Pixi2woo. Jeho videa mě baví asi nejvíc. Mluví hrozně rychle, takže je někdy trochu problém ho stíhat, ale je to sranda. Na jeho big boy channel (tak mu říká on sám) se můžete podívat tady a na jeho vlog channel, kde točí své každodenní vzrušující zážitky (třeba zasnoubení s Tanyou) se můžete podívat tady.


Joe
Joe je mladší bratr Zoe, o ktreré jste ode mě slyšeli v mém prvním článku o youtuberech. Smysl pro humor mají asi v rodině. Má originální nápady na videa a úžasný postřehy, video o X faktoru je nejlepší. Na jeho kanál Thatcher Joe se podívejte sem.


Alfie
Alfie je úplně první kluk, kterého jsem na youtube objevila, a to díky Zoe a Louise, v jejichž videích se často objevuje. Nevím, co bych o něm řekla, abych se neopakovala, stejně jako ti dva předtím je zábávný, vtipný a originální. Na jeho kanál Pointless blog se podívejte sem.

úterý 4. prosince 2012

November instagram1. S Tomášem a Tomášem
2. Bed time
3. Davis cup
4. Svatomartinské víno
5. Curly hair
6. Lush rocks!
7. Náš adventní věnec, mamka je šikovná :)
8. Moje výzdoba, asi jsem po mamince :)

pondělí 3. prosince 2012

Moje vánoční výzdoba

světýlka a svíčky Ikea, sob Kaufland

Vánoční hvězda Tesco, květináč a svíčky Ikea, červený svícen F&F home

Zelené kytky, svíčka a lampa Ikea, andílek ???. Coca cola lahve (zdarma k menu v Mc'Donalds)