pondělí 18. února 2013

Alverde barevný gel na obočí


Jde fixační gel na obočí, který se vyrábí ve třech variatách. Jedna varianta je průsvitný gel a dvě varianty jsou barevné (01 blond a 02 braun). Dva odstíny je dost omezený počet a myslím, že černovlásky mají u Alverde smůlu, ale já mám odstín 01 blond a mně barva sedí ideálně. Celý výrobek má dva konce. Jeden konec je suchý malý hřebínk jen pro pročísnutí a úpravu obočí a druhý je řasenkovitý kartáček s gelem.


Na nějaké výraznější líčení je lepší tužka nebo stín, ale na běžné denní nošení je tenhle gel úplně ideální. Odstín mi sedí akorát a jsem spokojená se svým vlastním tvarem obočí, který nepotřebuje nijak dokreslovat, takže gel postačuje. Navíc se s ním pracuje neskutečně rychle a i když jsem ráno extra líná, nezabere to ani 10 vteřin.Gel má úlně ideální konzistenci, není ani mokrý, ani suchý, nerozmazává se, rychle na obočí zasychá a hezky se s ním pracuje.


Plusy:
Rychlá a bezproblémová aplikace
Nízká cena

Mínusy:
Malý výber odstínů.

Alverde gel na obočí ode mě získává 4 z 5.

4 komentáře:

 1. Mám hodně světlé obočí, takže do něj asi půjdu :).

  OdpovědětVymazat
 2. Ó, parádní! Od Alverde jsem vyzkoušela snad úplně všechno, je to moje oblíbená značka. Ovšem tenhle zajímavý gel ještě ve sbírce nemám. Napravím to brzy - díky tvojí skvělé recenzi ;-).
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 3. Odpovědi
  1. Nevim přesně, mezi 100 a 200 Kč :)

   Vymazat