úterý 5. března 2013

Mary kay odličovač očí se silikonem


I když to tak mžná na první pohled vypadá, tenhle odličovač neobsahuje olej. Ta oddělená vrstva, která vpadá jako ta klasická olejová je vrstva silikonová (na fotce vlevo jsou oddělené, na fotce vpravo promíchané). Je to poprvé, co jsem se s něčím takovým setkala. Jediné odličovače, které nesnesu jsou ty s olejovou vrstvou, to mi fakt vadí, ale jinak v odličovačích zas tak vybíravá nejsem. Že odličovač obsahuje siikon, tak to pokožce na při odličování nijak fyzicky neucítíte, ale právě díky silikonu odličuje extra jemně, rychle a údajně by měl i zabraňovat tvorbě vrásek v okolí očí. Odlíčí bez problému i voděodolný makeup. Já sice voděodolnou řesenku nemám, ale jedna moje zákaznice ano (momentálně pro Mary kay pracuju) a byla jsem svědkem, že šla v pohodě dolů. Já ani nemám nijak citlivé oči. Dřív jsem používala odličovač Garnier s výtažky z hroznů a nijak mi na očích nevadil, ale spousta žen má hodně citlivé oči a hodně odličovačů jim vadí. Tenhle jsem ale zkoušela na hodně zákaznicích a ještě nikdo neměl sebemenší problém. Jedna moje zákaznice přede mnou málem utíkala, když jsem se k ní s odličovačem přiblížila a tvrdila mi, že žádný odličovač nesnese, ale tenhle jí kupovivu vůbec nevadil a řikala, že jí to připadá jak čistá voda. Tenhle odličovač dokonce získal ocenění Doporučeno AVS-ČR ( Asociace vizážistů a stylistů České republiky). Jediné, co mi na něm vadí je vysoká cena. Stojí totiž 520 Kč za 110 ml. Někdo, kdo žádný jiný odličovač nesnese to často bere jako dost dobrou cenu, ale mně nevadí skoro žádné odličovače, takže kdybych tenhle odličovač neměla za nákupku, asi bych si ho za plnou cenu nekoupila. 

Vyfotila jsem pro vás i složení, jestli se v něm někdo vyznáte:

Plusy:
Šetrný k okolí očí
Vhodný i pro ženy s citlivýma očiima
Odlíčí bez problému o voděodolný makeup
Ocenění od AVS-ČR

Mínusy:
Vysoká cena

Odličovač ode mě získává 4 hvězdy z 5.

6 komentářů:

 1. Tak ja som presne tá, ktorá spadá do kategórie citlivé oči :( Jediné, čo na očiach znesiem je detský olej, ktorý je síce neskutočne mastný, ale stále lepšie než oheň v očiach...

  OdpovědětVymazat
 2. Já to mám stejně jako ty :-) Na odličovače náročná nejsem a jediné, které mi vadí, jsou ty mastné olejové. Naprosto mi stačí odličovač za 70 Kč, takže pětikilo bych bych za tento od Mary Kay nikdy nedala.

  OdpovědětVymazat
 3. Já odličovače moc neřeším, beru maximálně do 100-150Kč.
  S One by One od Maybelline si neporadí Bioderma ani obyčejný odličovač z drogérky ;P

  OdpovědětVymazat
 4. vážně to vypadá, že je tam olej:) Já mám svůj oblíbený ze sephory, ale tenhle vypadá taky dobře:) ta cena mě docela odrazuje, ale ráda bych ho vyzkoušela:)

  OdpovědětVymazat
 5. Jéé, ten vypadá strašně hezky! Nevím proč, ale vždy když si něco kupuju, tak dám hodně na vzhled. takže ho musím mít :)

  OdpovědětVymazat
 6. http://tipy.biooo.cz/prirodni-kosmetika/skodlive-latky/silikony/?

  OdpovědětVymazat