sobota 7. září 2013

Insta lately #4

Po dlouhé době je tu jiný článek, než jen tupě vložené video z youtube, za což se vám, příznivcům psaného článku, velmi omlouvám. Tohle nebude ještě úplně klasický článek, ale i na ty se v budoucnu můžete těšit. Dnes to bude další z mých instapostů, které jste si u mě na blogu celkem dost oblíbili.

1. Na youtube jsem dosáhla hranice dvou tisíc odběratelů. Teď už je vás zase o něco víc a já vám za to moc děkuju :) / 2., 4.  #selfie / 3. Občas se při stříhání videa opravdu divim, co jsem za ksicht :D

5. V Táboře v La Tortě začali dělat úžasné domácí limonády. / 6. Nezdravé obědy nefotim :D / 7. Mám to i se čmelákem. / 8. Vegáč po dlouhém nakupování

9. Čerstvé květiny / 10. Dokumentace mého učebního pelechu. / 11. After eight čokoládky jsou nejlepší sváča k učení! / 12. Hortenzie od pani sousedky.

13. Dárečky od Toma ke státnicím / 14. Oblíbila jsem si madlové mléko :)

4 komentáře:

 1. Náhodou, já mám ráda všechny Tvé videa i články :). Myslím že kdo Tě má oblíbenou, to tak i bere. Docela paradox že můj brácha pracuje na Václaváku v Paul firmě a já jsem ještě neměla tyhle makronky :D někdo říká jak jsou dobré, někdo jak jsou hnusné. Pěkný fotky Evi :).

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé fotky :) A ty hortenzie ti závidím, jsou nádherné, musíš mít hodnu sousedku :))

  OdpovědětVymazat
 3. Zbožňuju tyhle typy článků. A co se týče makronek tak závidím ;)

  OdpovědětVymazat
 4. v La Tortě jsem nedávno čekali na vlak a tahle malinová limča byla naprosto dokonalá! Lepší jsem snad nikdy neměla!

  OdpovědětVymazat