čtvrtek 27. února 2014

Dermacolí voňavci


Předpokládám, že řadu Aroma Ritual od Dermacol už všichni dobře znáte a kdo ne, najděte ihned nejbližší drogerii a koukejte se s ní seznámit. Celá tahle řada je úžasná. Ty dva sprchové gely máme doma už nějakou doby a kromě těhle jsme vyzkoušeli ještě pistáciový a melounový. Navíc mě před několika dny mile překvapil neočekávaný balíček, ve kterém jsem našla tyhle tři krémy na ruce (děkuju Dermacole!). Co se mi nejvíc na téhle řadě líbí, jsou ty vůně. Na to, jak jsou produkty levné, tak voní nesktečně opravdově a ne takovou tou lacinou umělou vůní. Navíc jsou i kvalitní. U sprchových gelů se nějaká kvalita podle mě těžko pozná (nebo aspoň já jí nepoznám), ale z krému jsem fakt nadšená. Vyživují moje věčně suché ruce, ale nejsou nepříjemně mastné a rychle se vsakují. Samozřejmě, že existují krémy kvalitnější, ale za tu cenu - super! 

Vim, že tohle neni klasická recenze, ale ty mi stejně moc nejdou :)
Více informací a přehled celé Aroma Ritual řady najdete tady.

6 komentářů:

 1. Super další článek... tvé články zbožňuju... jsou nejlepší ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Mám v plánu si aspon jeden pořídit :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Bez krému na ruce nedám ránu a zrovna mi jeden došel, tak jsem dala na tvou recenzi a pořídila si ten s divokou třešní a pecka, pecka, pecka!!! Krásně se vstřebává, ruce jsou heboučké a ta vůůůůně!!!!!! Pořád ke svým rukám čichám :o)))) díky za tip!!! Mám v této vůni i sprchový gel, vím, že ještě dělají tělové krémy, ale na ten s třešněmi jsem ještě nikde nenarazila :o((( škoda, ta vůně je fakt jak kdyby si člověk popiplal ruce třešněmi :o)))) jen hold, když si člověk umyje ruce, je třeba nanést krém znovu... v čemž mi třeba více vyhovuje krém na ruce od Vichy, který stačí natřít jen jednou, ale za tu cenu, bomba!!! :o))))

  OdpovědětVymazat
 4. Strašně ráda k těmto výrobkům v drogerii čichám :D :).

  OdpovědětVymazat
 5. Já si kolem Vánoc pořídila ten s belgickou čokoládou, ale teď úplně nejvíc miluju tibetský jasmín, to je vždy sprcha opravdu rituál:)

  OdpovědětVymazat
 6. Tady tuto řadu od Dermacolu naprosto miluju. :) Jiné sprcháče už v podstatě nepoužívám :D Teď piužívám višňový a pomeranč čkoláda. :) Dopoužívala jsem pistáciový a v zásobě mám ještě melounový. :) Krémy na ruce jsem ještě nezkoušela, ale určitě to mám v plánu. :) Z tady té řady mám ještě tělový krém, prívě s tím pomerančem a čokoládou. Podle mě to jsou naprosto úžasné výrobky. Miluju je! :)
  Krásný článek :)

  OdpovědětVymazat