středa 23. listopadu 2016

Voňavé sprcháče Palmolive Gourmet


Dnes bych vám ráda představila nové sprchové gely od Palmolive. Neberte to jako recenzi, protože myslím, že recenze na sprchové gely dost dobře ani dělat nejde, spíš je to jen taková ukázka. Co se týče základních vlastností, jsou to klasické sprchové gely a nevidím na nich nic extra výjimečného, až na tu naprosto božskou vůni, která na vás "vybafne" hned po otevření. Dělají se ve třech různých vůních - jahodové, vanilkové a mé nejoblíbenější čokoládové, která fakt voní, jako když po sobě mažete tekutou čokoládu.  Myslím, že svými obaly vás v obchodě nijak neuchvátí a snadno byste je přehlédli. Kdo ale máte rádi výrazné sladké vůně, určitě doporučuju v obchodě alespoň očuchat. 


Seznámila jsem se nimi v sobotu na Cupcake worhopu, kde jsme právě vyráběly jahodové, vanilkové a čokoládové cupcaky inspirované touto řadou. Video z workshopu vyjde zítra na mém youtube kanále


Co vy? Znáte tyhle voňavé sprcháčky? :)

(sponzorovaný příspěvek)

5 komentářů:

 1. Tyhle sprcháče naprosto božsky voní :) Zatím jsem měla jen čokoládový a ten je přímo boží :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 2. Sprchové gely poznám, ale ještě jsem je nezkoušela. Čokoládový musí krásně vonět, ale ráda bych přičichla i k vanilkovému. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem si jich nikde v obchodě vůbec nevšimla :(. Ale určitě se po nich podívám :).
  BeautyOfLife blog

  OdpovědětVymazat
 4. Zapomněli jste nějak na můj oblíbený broskvový. :D

  OdpovědětVymazat
 5. Já mám ve sprše tu čokoládovou vůni a naprosto ji miluji ♥

  OdpovědětVymazat