úterý 30. května 2017

Květnový FAB5IVE box


Dnes mám pro vás po hodně hodně dlouhé době článek, který bude unboxingem boxu s neznámým obsahem. Před pár lety byly tyto beauty boxy velkým hitem a já měla šanci několik z nich vyzkoušet. Z některých jsem byla nadšená více, z některých méně. Nedávno mi přišla nabídka, jestli se s vámi nechci podělit o box FAB5IVE. No, proč ne?


Balíček obsahuje každý měsíc 5 produktů, a to za cenu buď 549 Kč při koupi jednoho boxu, nebo 449 Kč při koupi předplatného. Více informací ZDE.

Jdeme se podívat na obsah.


Jako první jsem v balíčku našla Glow paletu od značky L. A. Girl. Značka je mi povědomá, ale osobně jsem se s ní ještě nesetkala. Barvy vypadají poměrně pěkně a i pigmentace není vůbec špatná. 


Dalším produktem je hydratační maska na rty od značky Chiara Ambra. Možná je to nadbytečný produkt, ale já jsem kosmetický blázen a na těchto kravinkách ujíždím, takže se nemůžu dočkat, až budu mít chvilku jí vyzkoušet. 


Revlon je také jednou ze značek, se kterou jsem zatím neměla tu čest, takže se těším, až řasenku Dramatic Definition vyzkouším. I když soudě podle plastového kartáčku se maličko obávám, že mi vyhovovat nebude. Uvidíme!


Moisture Lock od Milani je produkt, který jsme si okamžitě oblíbila. Je to vlastně lesk a péče o rty v jednom. Já mám lesky poměrně ráda, ale vadí mi na nich, že lepí a chytají se na ně vlasy. Tenhle nelepí vůbec. Sice lesklý efekt nemá bůhvíjakou výdrž, ale to nemají ani klasické lesky. Navíc opravdu příjemně hydratuje rty, božsky voní po kokosu a i balení vypadá krásně. Ideální produkt na léto. 


Posledním produktem je tenhle malý krémík na ruce od The Body Shop s vůní růže. Hezky hydratuje ruce a rychle se vsakuje, jen má na můj vkus poměrně dost intenzivní vůni. Ale zas ne natolik, abych ho nevyužila. Tahle malá balení jsou úplně ideální do kabelky a já mám neustále suché ruce, takže mám krém ráda po ruce vždy a všude.


Asi vám těžko můžu říct, jestli se vám vyplatí, nebo nevyplatí box koupit. Samozřejmě, že je sestavený tak, aby se to vyplatilo, ale zas je tu riziko, že vám nějaký produkt vyhovovat nebude a nevyužijete ho. Ze zvědavosti jsem zkusila produkty zvlášť vyhledat a zjistit jejich cenu (případně přepočítat na české koruny). Spočítala jsem, že kdybyste si měli produkty kupovat zvlášť, vyšly by na více než 900 Kč, ale nejde to tak lehce spočítat, protože jsem je našla většinou na zahraničních e-shopech a nezapočítala poštovné (pokud by vůbec bylo možné je objednat). Kdo tedy máte rádi překvapení a box vás láká, směle do toho. Já ho schvaluji, protože mě obsah potěšil. Ale chápu, že někdo na to není a raději investuje své peníze do něčeho, co si pečlivě vybere a ví, že to opravdu využije. 

Co vy a beauty boxy? 

2 komentáře:

  1. Box vypadá zajímavě. Překvapení mám moc ráda a dříve jsem tyhle beauty boxy často objednávala. Jen teď jich už moc není. O tomto třeba slyším poprvé, takže děkuji za tip. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat
  2. Fíha, celkom zaujímavé produkty, ktoré človek bežne využije :) Najviac ma zaujal ten Milani lesk a starostlivosť o pery v jednom..ešte som nikdy nič od Milani nevyskúšala :)

    www.sinnamona.blogspot.com

    OdpovědětVymazat