♥ Silvestrovské MOTN a OOTN ♥

Dnešní článek je slibovaná ukázka mého líčení a outfitu, který jsem měla letošní Silvestr. Přidala jsem nakonec i nehty, ale nedělala jsem vlasy, ty jsou jen umyté a vyfoukané.

♡ MOTN ♡

Základ líčení je úplně klasický, na jaký jste u mě zvyklí. Na očích mám jen jednoduché matné stíny na zvýraznění kontury očí (kulaté matné stíny ve spodní části paletky Makeup Revolutnion Salvation Palette Dia De Los Muertos) a gelové linky od Essence. Na rtech mám Maybelline Colorsensational v odstínu 910 Shocking coral.

♡ Nehty ♡

K Vánocům jsem dostala sadu na gelové nehty od Sally Hansen, ze které jsem úplně nadšená. Kdybyste na ní chtěli recenzi, dejte vědět. Kromě podlaku a nadlaku jsem použila odstín Shell we dance, což je jemná tělová barva lehce do růžova a na ní ještě odstín Carat cake, což je průhledný lak se zlatými flitry.

♡ OOTN ♡

Nefotila jsem úplně celý outfit včetně bot a kabátu, ale měla jsem na sobě jednoduchou bílou košili, kterou jsem si koupila před pár dny v Primarku v Drážďanech (uvidíte v haulu), jednoduché modré džíny z H&M, černou kabelku taky z H&M a na nohou jsem měla jednoduché černé kotníkové boty na nízkém podpadku.Neměla jsem ani žádné doplňky (náučnice, hodinky atd.), pojala jsem to velmi minimalisticky a jediným výraznějším prvkem byly rty. Když jsem odcházela z domu, připadala jsem si trochu jak když utíkám z kláštera, ale outfit měl nečekaný úspěch.
Dejte mi vědět v komentářích, jak se vám outfit a líčení libilo. 🙂