Adidas NEO

Včera jsem se byla podívat na otevření nového obchodu Adidas NEO v OC Chodov. Akce to byla povedená a přinášim vám o ní své exkluzivní svědectví.

Na začátek něco o oblečení značky Adidas NEO. Nejde o klasické Adidas sportovní oblečení. V obchodě nenajdete fotbalové kopačky a funkční prádlo. Je to zajímavá kombinace sportovní módy a aktuálních módních trendů. I když má tohle oblečení za cílovou skupinu především teenagery, je to móda, která je mi hodně blízká.

 

Mě osobně nejvíc zaujaly boty, kterých je v obchodu opravdu velké množství typů a barevných provedení od klasických barevných sneakersek až po kožené černé kotníkovky.

 

 

 

Kromě bot mě dostaly džíny (mají zajímavé barvy i střihy), černošedé vzorované kraťásky a růžová bundička. Na tu bundičku si tak trochu myslim, protože mám z ebay objednaný snapback s růžovým kšiltem a s touhle bundičkou by to byla skvělá kombinace.

Nemůžou chybět klasické batůžky na šňůrkách, které dělají buď barevné šusťákové nebo i černé kožené.

Oblíbené byly i tepláky, což teda neni úplně můj šálek kávy a moc si nedovedu představit je normálně nosit, na to už jsem fakt asi trochu stará, ale lososová mikina je krásná.

 

A dost mě zaujalo i pánské oblečení, hlavně doplňky – snapbacky, batohy, beanies atd.

Nakonec něco k samotné akci. Musim říct, že jsem byla nadšená z toho, jak se o nás krásně starali. Celou dobu hrála příjemná hudba, hostesky neustále roznášely jídlo a pití. Jídlo bych samozřejmě taky nafotila, ale než přinesli to nejlepší (makronky a mojito panna cottu) vybila se mi baterka.
A odnesla jsem si i hezké dárečky. Nejvíc mě samozřejmě potěšila poukázka na nákup 🙂

Koho článek zaujal, jděte se do obchodu podívat, je oficiálně otevřený právě ode dneška. Najdete ho na Chodově v 0. patře hned velke Bershky. A mám informaci, že koncem července přijde do prodeje kolekce Seleny Gomez (jsou do ní oblečené modelky na fotce č. 2), která bude, soudě podle malé ukázky, asi moc povedená.

PS: Omlouvám se za horší kvalitu fotek. Jela jsem do Prahy na několik dní a snažila jsem se co nejvíc šetřit místem. Na foťák už bohužel žádné místo nezbylo, fotila jsem telefonem.