Avon nailwear pro nail polishes

 

Jak už jsem říkala ve videu, nejsem velkým fanouškem katalogových prodejů. Co se týče Avonu a Oriflamu, tak nejsem ve většině případů s kvalitou jejich výrobků moc spokojená, ale už jsem objevila několik málo produktů, které se mi opravdu osvědčily. Jedním z nich jsou právě laky na nehty z řady Nailwear pro od Avonu.
Odstíny Coral reef a Viva pink už mám asi rok. Koupila jsem si je jen na zkoušku, protože se mi moc líbily ty barvy, hlavně Coral reef nosim hodně často. Kdyř jsem je poprvé vyzkoušela, byla jsem z nich nadšená, ale teď po roce, jsem ještě víc. Laky za tu dobu i něco zhoustly a pracuje se s nima ještě líp. Krásně kryjou a bývala by stačila i jedna vrstva, kdyby byla dostatečn silná, ale já lakuju vždy dvě vrstvy, jsem na to tak zvyklá. Na nehtech mi vydrží i celý týden, ale to není zásluha jen samotného laku, ale i kvalitního base coatu a top coatu. Navíc jdou krásně odlakovat aniž bych pak měla barevné celé prsty, což se u méně kvalitních, výrazně barevných laků stává často (s-he).
Odstíny Perfectly flesh a Lemon sugar jsem si koupila teprve nedávno. Perfectly flesh je, co se kvality týče, úplně stejný jako mé starší dva laky, ale Lemon sugar mě trochu zklamal. I když se mi ze všech líbí úplně nejvíc, kvalitou je nejhorší. Dost špatně se s ním pracuje, je hodně lekutý a musíte si dávat velký pozor kolik ho nanášíte, protože když to přeženate, bude vám téct po prstě. Navíc hodně špatně kryje. Na fotce mám tři vrstvy, protože po dvou vrstvách mi někde ještě prosvítal nehet. Ale jak jsem řekla, ta barva se mi hrozně líbí a myslim si, že na léto je perfektní, takže vyhazovat ho určitě nebudu, jen se budu muset při lakování obrnět značnou dávkou trpělivosti.
PS: Všechny laky maj uvnitř tu super kuličku proti zasychání, za čož mají u mě velké plus.
A co vy a Avon? Už jste vyzkoušeli Nailwear pro?