Bioderma Sébium AKN, Al a Hydra

Dnes mám pro vás recenzi těhle tří krémů od Biodermy. Bude to trochu jiná v tom, že na konci nebudou klasické hvězdičky. Všechny tři krémy jsou kvalitní a já na nich nenašla žádnou vadu, kromě toho, že dva z nich nesedí mému typu pleti. Proto nedokážu dát hvězdičky od  1 do 5. Nemůžu jim dát všem pět hvězd, když dva z nich nemůžu vůbec používat, ale zas nemůžu strhnout body jen za to, že mi nesedí, když někdo jiný a s jiným typem pleti by s nimi mohl být naprosto spokojený.
Al je krém, se kterým jsem byla nejvíc spokojená. Je to krém přesně pro mě. Je vytvořený pro problematickou pleť. Má pomáhat proti akné a taky pomáhá. Ze začátku se zdá hrozně mastný, když jsem si ho dala na pleť, měla jsem sto chutí ho hned setřít. naposledy jsem měla takový pocit po použití Nivey (té klasické extramastné z modré plechovky). Ale během minuty se krém vsákne a pleť zůstane hladká a krásně hydratovaná. Navíc se mi po něm pleť neskutečně zlepšila. Poslední dobou můj obličej vypadal jak po bombardování (nemoc, stres ze školy atd.) a po týdnu používání Sébiun Al se dostavily úžasné výsledky. Ale pozor, jestli má někdo z vás citlivý nos a vybírá přípravky podle vůně, tohle asi nebude pro vás. Na vůni moc nedám, hlavně, že krém funguje, ale tenhle teda fakt smrdí.
AKN je dost podobný. Stejný smrad jen trochu lehčí konzitence. Mně nevyhovoval, protože pro mě nebyl dost hydratační a na pleti mi zůstávala vysušená místa, ale pro někoho, pro koho by Al byl moc mastný, tenhle by mohl fungovat. Jestli máte problematickou pleť, doporučuju si nejdřív v lékárně vzít vzorek onou a vyzkoušet. Oba ale na pupínky a zarudlá místa fungují perfektně.
Hydra je pro mě bohužel až moc hydra. I když na první pohled není tak mastný jako Al, dost se mi po něm pleť zhoršila a měla jsem extra mastnou T-zónu. Tohle je krém pro někoho, kdo má dost suchou pleť. Já normálně suchou pleť nemám a nepotřebuju nijak moc hydratační krémy (vlastně AKN byl jeden z hodně mála krémů, po kterém jsem měla suchou pleť), takže tenhle pro mě byl hydratační až moc. Jeiné plus pro mě měl za to, že nesmrdí.
Abych to shrnula. Všechny tyhle tři krémy jsou dobré a kvalitní. je mezi němi jen malý rozdíl, ale i ten udělá s vaší pletí hodně. Doporučuju vzít si z lékárny vzorky všech, vyzkoušet a vybrat ten, který je pro vaší pleť ten nej. Více o těchto krémech si můžete přečíst na oficiálních stránkách Biodermy.