Bioderma Sébium Gel gommant purifiant

Dnes mám pro vás recenzi na Bioderma Sébium čisticí peeling pro smíšenou a mastnou pleť. Normálně pleťové peelingy moc nepoužívám, přijde mi, že většina z nich dost podráždí a vysuší pleť. Tenhle peeling mě ale celkem mile překvapil.
Tenhle peeling, i když je na mastnou pleť, je dost šetrný. Po použití jiných peelingů mám často podrážděné okolí nosu a vysušené tváře. Po použití tohodle mám pleť na dotek hebkou jak dětskou prdelku. Co se týče vyčištění pleť, tak je celkem dobrý. Používala jsem ho teď pravidelně dvakrát týdně a nějaké změny jsem zaznamenala. Hned po vyčištění vypadá pleť lépe a celkově se mi pleť o něco zlepšila. Ale nedá mi to a musím ho srovnávat s Mask of Magnaminty od Lushe, což je můj největší oblíbenec mezi maskami a peelingy vůbec. Mask of mangnaminty je maska, která má v sobě drobné částečky, které při smývání fungují jako peeling. Je to zatím jediná věc, která dokáže udělat něco s mými černými tečkami, se kterými bojuju už od puberty. Peeling od Biodermy pleť vyčistí, vyhladí, ale černých teček mě nezbaví.
Peeling je ale moc příjemný. Má dost tekutou konzistenci a je plný droboučkých hrubých částeček. Stačí úplně malinké množství a rozmažete ho po celém obličejí, takže vám vydrží věčnost. Já měla tyhle vzorečky a jeden z nich mi vydržel neskutečně dlouho (cca na 10 použití).Jinak má peeling příjemnou neutrální vůni, jak už je u Bioderma produktů běžné.
Plusy:
 Nedráždí a nevysušuje pleť
Celkem dobře vyčistí a vyhladí
Při pravidelním použivání zlepšuje pleť
Přijatelná cena 251 Kč za 100 ml (viz odkaz na vrchu článku)
Mínusy:
Nevyčistí pleť do hloubky
Neodstraní černé tečky