Dermacol mascara Vampire mega long lashes

Dnes mám pro vás po dlouhé době zase recenzi, ale nebude to klasická recenze s hvězdičkama, ale spíš jen můj názor. Recenze bude totiž na novou řasenku od Dermacol Vampire mega long lashes a jak všichni víte, řasenka je individuální věc a to, co nevyhovuje mně, může vyhovovat vám a naopak.
Řasenka slibuje, že bude řasy prodlužovat a musím říct, že to opravdu dělá. Řasy jsou o dost prodloužené, ale já mám řasy docela husté a tahle řasenka mi je hodně slepuje. Kartáček má hodně husté, ale krátké štětinky, podobně jako řasenka Rocket volume od Maybelline, kterou si hodně z vás pochvalovalo, jen je tenhle kartáček jinak tvarovaný (viz obrázek). Moje řasy ale slepuje stejně jako známá Rocketka. Navíc mi ještě dost vadí, že na kartáčku zůstává vždycky hodně barvy, a protože jde o dost tvrdý a plastový kartáček, dost špatně se z něj barva stírá. Jinak co se týče výdrže žádné výhrady nemám, řasenka drží, nerozmazává se a přitom se bezproblémově odličuje.
Já jsem tedy moc s řasenkou spokojená nebyla, ale znovu opakuju, že to vůbec nemusí být špatná řasenka a spoustě z vás může připadat skvěla. Vzhledem k prodlužujícímu efektu určitě doporučuju vyzkoušet, hlavně těm, který vyhovovala Rocket volume.
Děkuju Dermacolu za poskytnutí řasenky k zrecenzování 🙂