Event ☀ L’Oréal Sunkiss Jelly on the beach

Dneska mám pro vás takový malý report z L’Oréal akce, na kterou jsme se šly podívat minulý víkend s Nikčou a její spolubydlící/kamarádkou Týnkou.
Akce byla dosti fajnová, jen škoda že nebylo i něco tepleji. I když šlo o párty na pláži a bylo tam spousta slečen v barevných šatičkách, my jsme nezklamaly a dorazily celé v černé barvě 😀
Moderátor byl dost srandista a v pauzách mezi moderováním nám předváděl svoje beatbox skills. Hlavním účelem akce bylo ale představení nového produktu Sunkiss Jelly, což je barva na vlasy, která je velmi šetrná a nepoškozuje vlasy. Dokonce je tak šetrná, že při první aplikaci není prakticky vidět. To můžu sama potvrdit. Zkoumala jsem jedné slečně vlasy po jedné aplikaci a (ne)viděla jsem výsledek.
Je k dostání ve 3 odstínech. Balení vypadá normálně jako třeba šampón a na aplikaci nepotřebujete ani žádné rukavice. Je to asi ideální produkt na léto, když chcete vlasy jen tak jemně zesvětlit, nebo si udělat lehký melír či ombre. Taky bude super pro barvící amatéry a mladé slečny, které se bojí samy barvit klasickou barvou.
L’Oréal kadeřník (mimochodem děsnej sympaťák) nám ukázal aplikaci barvy a jeho doporučení zní, že nejlepší je nanést první aplikaci na celou hlavu od kořínků a při dalších aplikacích zesvětlovat jen nějaké pramínky a to vytvoří nejpřirozenější vzhled.

 

Ukázka aplikace pak byla zakončená tanečním vystoupením.
Co se týče další zábavy, tak tam byl fotokoutek na selfíčka, DJ, stůl na DIY náramky a pořád tam běhali chlapci s polaroidy a fotili nás. Já si odnesla 2 fotky, na kterých vypadám jako křupka turistka na výletě v Praze (:D)

 

A samozřejmě hora jídla a pití. Pro Evíka vegánka spousta dobrého ovoce.
Těšim se až Sunkiss Jelly vyzkoušim. Jsem na barvení vlasů dost levá, takže to nechávám většinou na kadeřnici, ale začátkem května se chystám na Majáles, tak to prubnu, abych byla bloncka jak se patří a dám vám echo, jak to dopadlo 🙂