Event: 1. narozeniny Avon blogstars + Giveaway!

Dnes mám pro vás další reportík z akce pro blogerky, tentokrát z oslavy prvních narozenin Avon blogstars, což je pragram založený na spolupráci Avonu a blogerek/vlogerek.
Setkali jsme se jednak proto, abysme oslavili narozeniny Avon blogstars, ale také abysme se dozvěděli o nové řadě Nutraeffects, což je řada péče o pleť, jejíž hlavní ingrediencí jsou chia semínka. Stejně jako v jídle umí chia semínka zadržet vodu, umí držet vodu i v pleti prostřednctvím krému. Pleť přirozeně obsahuje vlhkost a krémy Nutraeffects jí napomáhají v pleti udržet.
To je samozřejmě pouze to, co jsem se dozvěděli z přednášky. Na mojí zkušenost si budete muset počkat na recenzi.
Opět byl pro nás připravený zajímavý program a byly tam i milé manikérky, které nám udělali krásné nehty.
Akce se konala v Tančící kuchyni, takže byla opět spousta dobrého jídla, pití a místo dortu tyhle nádherně vypadající cupcaky.
Dostali jsme i taštičku s produktu, ve které byly kromě jiného 3 Nutraeffects hydratační denní krémy a tím se dostáváme k části s giveaway. Jeden krém si nechám já a dvě z vás ho dostanou jako dárek, ale budu za to od vás něco potřebovat. Chystám na krém recenzi a bylo by super, kdyby neobsahovala jen můj názor. Výherkyně krému proto budou mít za úkol mi v době, na které se dohodneme, poslat krátký odstavec textu, ve kterém shrnou svoje pocity z krému a já tento text zařadím do recenze.
Pravidla giveaway:
1. Sledovat můj blog přes blogger.com, nebo přes bloglovin.com,
2. Dát like na mojí FB stránce (tam se i dozvíte info o tom, kdo giveway vyhrál)
3. Napsat komentář pod článek, do kterého mi napíšete, jakou máte zkušenost s Avonem a jestli vám jejich komestika vyhovuje. Můžete připojit i typ na váš oblíbený produkt a hlavně nezapomeňte připsat email, na který vás pak můžu kontaktovat.
Soutěžit můžete konce týdne (do 3. 5. do půlnoci), vyhercům pošlu krémy a zároveň se domluvíme na termínu recenze a lhůtě, do které od vás chtít znát na krém názor. Vítěze giveaway vyhlásím v pondělí 4. 5. na Facebooku.