Event: Představení novinek Oriflame

Dnes mám pro vám po nějaké době report z eventu. Tentokrát jsem vyrazila do Prahy podívat se na letní novinky, které pro nás chystá Oriflame.
Hned při vstupu na mě “bafnuly” tyhle kšilty. Holky to tam docela obdivovaly a přiznám se, že doteď nevim, jestli si dělaly srandu nebo ne. 😀 Možná jsem usedlá, ale mně to přijde jako docela šílenost 😀
Jednou z novinek jsou tyhle barevné rtěnkolesky. Obal mají stejný jako jejich matné sestry, na které jsem nedávno psala recenzi. Barvičky mě zaujaly, už je poctivě testuju a i o nich vznikne nějaký článeček.
Nejméně mě zaujaly tyhle barevné laky. Kdo je milovníkem neonových barev, tak si je určitě zamiluje, protože mají údajně moc dobrou výdrž. Já jsem si ani jeden neodnesla. Na léto mám barvičky na nehtech ráda, ale spíše pastelové, než neonové.
Taky jsem zvědavá na krémové oční stíny. Na léto podle mě ideální produkt, jen škoda, že nemysleli na nás usedliny a nepřidali nějaký ten neutrálnější odstín. Odnesla jsem si jen jeden, a to fialový. Ten byl pro nejméně šílený.
Samožejmě nemohla chybět hromada dobrého jídla pití.
Produkty vypadají krásně, jen možná na mě moc barevně. Ale třeba se v létě trochu odvážu 😀 Minimálně na lesky jsem moc zvědavá. Rty jsou asi jediná část líčení, kde se nebojim trochu experimentovat.
Co vy a výrazné barvy v líčení?