Eyelash Booster Elixír pro stimulaci růstu řas

 

Kolem různých sér a elixírů na řasy koluje v poslední době docela dost drbů. Většinou se nesou v tom duchu, že jsou tato séra na nic a že stejnou práci udělá ricinový olej za mnohem menší peníze. Tak když mi přišla nabídka na testování séra na řasy, rozhodla jsem se to vyzkoušet. Zvědavost mě prostě nenechala nabídku odmítnout.
Má příjemný aplikátor, který vypadá jako štětec na tekuté oční linky. Hezky se s ním zachází a nijak mi nevadil, neštípal v očích, nedráždil je, nic podobného.  Měla jsem ho společně se zrcátkem položený na nočním stolku a každý večer před spaním jsem ho nanesla a používala ho dohromady dva měsíce.
Řasy mi za tu dobu určitě povyrostly, zhoustly a zpevnily se, ale jak sami vidíte, na fotkách to téměř není patrné. Já to sice z blízka vidím, ale na fotce je to nezachytitelné, natož, aby si třeba změny všiml někdo z mého okolí.
Takže funguje produkt? Ano funguje. Zároveň ale musím dodat, že stejný efekt udělám při použití kvalitnější řasenky. Navíc stojí 829 Kč. Kdybych si ho měla koupit a věděla dopředu, jaký udělá výsledek, nekoupila bych si ho. Pro mě za ty peníze nestojí.
Já sice složením nerozumím, ale vyfotila jsem vám ho, kdyby se někdo chtěl mrknout a posoudit to.
Na Eyelash booster můžete mrknout tady.
Určitě mi dejte vědět, jakou máte vy zkušenost s podobnými produkty, nebo jestli jste někdo zkoušel účinky zmiňovaného ricinového oleje. Dost mě to zajímá.