Garnier Ultra doux revitalizační šampón 5 rostlin

Kdo sledujete můj instagram, tak víte, že jsem odjela na týden k taťkovi psát bakalářku. Ale jelikož jsem s tím počítala dopředu, nafotila jsem si fotky a naplánovala jsem si články dopředu, takže se můžete těšit tenhle týden na dvě recenze, jeden tutorial a jedno MOTD. Bohužel tenhle týden nebude video. Minulý týden mi dalo dost zabrat video s odpověďma na vaše otázky a už jsem nezvládla natočit další do zásoby. Ale další video by mělo být hned začátkem příštího týdne.
Dnes mám pro vás recenzi na další produkt ze sekce vlasové kosmetiky, tentokrát na šampón Garnier Ultra doux, který si získal mou přízeň a je to zatím nejlepší šampón, jaký jsem kdy vyzkoušela.

Na první pohled mě zaujal obal, musíte uznat, že vypadá krásně. Pak jsem byla unešená z jeho vůně. Voní neskutečně svěže, citrusovo-bylinkově. Mám obecně citrusové vůně moc ráda a tak jsem si tuhle oblíbila okamžitě. Navíc byl šampón za úžasnou cenu (koupila jsem ho v DM za 75 Kč a je ho 400 ml, což je pořádná flaška). Navíc po bližším prozkoumání obalu jsem zjistila, že je bez silikonů a parabenů. Neváhala jsem ani minutu a cestou z obchodu jsem se modlila, ať je taky kvalitní. Motlitba byla vyslyšena.

I když je bez silikonů, neskutečně pění. U většiny šampónů mám problém s tím, že s nimi musím umít vlasy nadvakrát, abych měla pocit, že jsou pořádně umyté a šampón se dostal všude. S tímhle mám vlasy umyté hned napoprvé a stačí přitom jen malé množství šampónu, takže mi tohle balení vydrží věčnost. Vlasy jsou umyté tak důkladně, že vydrží dva dny krásné a nemastné, a to bez použití suchého šampónu. Pro někoho možná dva dny nejsou moc, ale pro mě tohle dokáže jen málokterý šampón. Navíc nevysušuje vlasy, zanechá je hebké a krásně lesklé. Neudělá mi nějaký extra objem (ale na objem určený není, tak bych to od něj ani nečekala), ale mám po něm vlasy lehké a nadýchané. Byla jsem zvyklá používat speciální šampóny na objem, ale žádný z nich mi nikdy žádný převratný objem neododaly.

Plusy:
Krásně voní
Krásné balení
Nízká cena
Jen bez silikonů a parabenů
Neskutečně pění (stačí jedno použití a vlasy jsou důkladně umyté)
Mám po něm vlasy lehké, nadýchané, zdravé, lesklé, hebké,…
Vlasy nevysušuje

Mínusy:
Žádný jsem neobjevila

Jak jsem řekla, je to zatím nejlepší šampón, jaký jsem vyzkoušela, takže ode mě nemůže získat nic míň, než 5 z 5.