Hon za červenou kabelkou

 
Pamatujete, jak jsem se vám ve videu svěřovala se svým “problémem” Potřebuju červenou kabelku?
Nikdy by mě nenapadlo si červenou kabelku kupovat, ale potom, co jsem jí aktivně vyhledávala na svých oblíbených e-shopech, jsem našla několik opravdu krásných. A myslím, že červená kabelka nemusí být jen k věcem, které k tomu opravdu vyzývají, jako můj top s červeným lemováním, nebo šaty s červenými květy. Myslím, že to může být zajímavé oživení velké spousty outfitů, jako například mých klasických all black kombinací. Navíc červená, ač je to barva hodně výrazná, není záležitostí jarních a letních měsíců, jako například žlutá nebo růžová. Podle mě bude červená vypadat krásně i na podzim ke khaki barvě, nebo třeba v zimě k tmavému kabátu.
 
Tahle jednoduchá, ale moc krásná kabelka je značky Kate Spade, se kterou zatím nemám žádnou zkušenost. Je mi povědomá, protože o ní často mluví zahraniční blogerky a youtuberky, které sleduji, ale sama jsem se ní zatím nesetkala. Kabelka se mi líbí hlavně pro svou jednoduchost a odepínatelný řetízek, díky kterému velmi snadno vytvoříte z pohodové crossbody kabelky elegantní psaníčko.
 
 Tahle Michael Kors kráska se mi líbí snad ze všech nejvíc. Sice není tak jednoduchá a univerzální, ale zato má klasický kožený řemínek. Občas se mi totiž stává, že se ty řetízky na kabelkách s dost věcmi tlučou. Navíc je i docela prostorná, má velikost 25 cm, což z ní dělá kabelku střední velikosti, do které se vejde v klidu i peněženka a diář, což je u mě pro většinu příležitostí nutnost.

Tak tahle Mango kabelka je taky nádherná a především hodně zajímavá. Je to originální kousek, který zaujme a opravdu dokáže z úplné klasiky udělat zajímavý outfit. Ale s tím jde ruku v ruce fakt, že není až tak univerzální a nepasuje ke všemu. Takže se může stát, že sice bude ladit barevně, ale řetízek a výrazný kovový detail se budou tlouci se zbytkem outfit. Ale pokud vašemu šatníku vládnou jednoduché topy a boyfriend džíny, je to ta pravá pro vás.

Tenhle kousek je také Mango. Úplně jednoduchá crossbody kabelka, ze které snadno uděláte psaníčko. Navíc ideální pro odpůrce nápisů a destiček s názvem značky. Jediné, čeho se maličko bojím, je ten hodně tenoučký řemínek, který by mohl být nepohodlný na nošení, ale zase by neměla být tak těžká, protože sice má na délku 20 cm, ale je dost plochá a nevejde se do ní tolik věcí. Trošku si myslím, že tahle u mě nakonec vyhraje, protože stojí pouhých 499 Kč, tudíž ideální kabelka na test, jestli je červená vůbec moje barva. Pokud zjistím, že ano, můžu časem investovat do nějaké dražší.

Po téhle srdíčkové Love Moschino koukám už hodně dlouho. Jen co jsem jí viděla, hned jsem jí zařadila na svůj wishlist. Je to opět dost unikátní kousek, ale stejně jako ta Mango se zlatými detaily, ani tahle není zrovna univerzální a pravděpodobně by ani nevyřešila můj “problém”, protože ke spoustě věcem, ke kterým tu červenou kabelku sháním, by se zrovna tahle nehodila. Ale řekněte, není krásná?

Poslední je opět Michael Kors, ale proti té Korsce výše, je to prostě univerzální klasika. Možná trochu nuda, ale zas jí sladíte téměř ke všemu a až taková nuda by to být nemusela, už jen pro tu výraznou barvu.

Pokud červená není zrovna vaše oblíbená, ale některá z kabelek vás zaujala, mrkněte do odkazů u jednotlivých kousků. Většina z nich je v nabídce i v jiných barvách.

Tak co, která je vaše favoritka?