Já a zvláštní móda školních pantoflí

Dnes mám pro vás krátký článek o zvláštním třendu, kterému jsem ze začátku vůbec nerozumněla a nakonec mu úplně propadla. Jde o zdravotní pantofle Birkenstock.
Nejdřív jsem si řikala, že to vypadá jako nevzhledné páskové pantofle, které jsme všichni nosili na základní škole a nenáviděli je. Postupně jsem je začala vídat na všech blozích a fotkách mých módních ikon (viz nahoře) a než jsem se nadála, už jsem je měla na wishlistu.
Originál Birkenstock nejsou za žádnou neunesitelnou cenu, většinou stojí kolem 1000-1500 Kč, což není vůbec špatné na to, že jde o opravdu kvalitní zdravotnickou obuv. Ale přeci jen jsem pátrala po levnjších alternativách. Viděla jsem, že Pavlína Jágrová má podobné z Topshopu a dostala jsem i echo, že něco podobného mají v H&Mku.

 

Pak jsem objevila tyhle v CCC za hóóódně směšných 208 Kč. Ty originál Birkenstock zůstanou na mém wishlistu dál, ale kdybych měla do budoucna jiné investiční priority, mám aspoň tyhle. Moc se mi líbí, jsou superpohodlné a hodí se k velké spoustě outfitů. Na jeden z nich se můžete těšit už zítra.