Ladybox ✿ červen 2014

Dneska opět rozbalování boxu, ale tentokrát to bude Ladybox a tentokrát i mnohem pozitivnější recenze. Z tohohle vydání jsem totiž extrémně nadšená.
Hned navrchu byla tahle úžasná taštička značky Dara bags. Jsem ten nejorganizovanější člověk na světě a málokdy se mi něco jen tak někde válí. Neustále všechno dávám do různých taštiček, krabiček apod. Už se těšim, až si jí vezmu v pátek večer na dámskou jízdu místo peneženky, která se mi do mojí malé kabelky nevejde.
Dál tam bylo celé balení sprchového gelu a vzorečky šampónu a kondicionéru. Sprchový gel Palmolive Smooth delight je s výtažky z makadamiového elej a kakaa a musim říct, že božsky voní. Šampón se určitě hodí, tyhle vzorečky si vždycky vozim na cesty, abych měla co nejmenší zavazadlo. Kondicionér nepoužívám, nebo jen hodně zřídka, takže možná oba vzorečky od Philip B. někomu věnuji.
Nakonec lesk na rty od Inglotu a štěteček na rty Ladybox. Nejdřív jsem byla trochu zklamaná z odstínu lesku, tyhle odstíny do hněda mi běžně vůbec nesluší, ale na rtech je tenhle lesk úplně průhledný a odstín není vůbec vidět, takže je to jedno. Jinak je lesk příjemný a skoro vůbec nelepí. Akorát je nepraktické, že jde sice o plné balení lesku (ne jen vzoreček), ale nemá uzavíratelné balení a je třeba si k němu asi dokoupit nějakou paletku, aby nevyschl. Zatím ho uschovávám v krabičce, ve které byl zabalený. Štěteček je fajn, protože je uzavíratelný a tudíž praktický do kabelky.
Co vy a červnový Ladybox? Líbil se vám? Mně rozhodně! 🙂