Ladybox ✿ červenec 2014

Dnes mám pro vás opět po měsíci článek z rozbalování Ladyboxu.

 

Největší radost jsem měla z antiperspirantu Rexona maximum protection. Měla jsem doma jen ten úplně na nic Garnier Neo a pokaždé, když jsem se vrátila z krámu jsem si nadávala, že jsem si zase zapomněla koupit nějaký nový. Tenhle přišel v boxíku jako na zavolanou. Musim říct, že pocení zabraňuje extra silně a vůbec nedělá bílé skvrny.

Vzorečky pečující kosmetiky od značky Keims. Vím, že jde u Ladyboxu hlavně o testování neznámých produktů, ale já už jsem za ty tři měsíce s Ladyboxem vzorečky krémů doslova zaplavená.

Když jsem u záplavy vzorečků krémů, v boxu byl i vzoreček denního krému Swisso Logical. Ale za revitalizační masku Clairisine na problematickou pleť jsem určitě ráda. Jde o celé balení, takže mám lepší možnost produkt vyzkoušet (z jednoho pytlíčku toho moc nezjistíte).

Levadulové mejdlíčko asi poputuje mezi oblečení, bude mi pak hezky vonět a antibakteriální gel Handy zase do kabelky, vůně vanilky je u takového produktu dost překvapivá, ale moc příjemná.

Tohle vydání krabičky krásy mi přišlo o něco slabší, než ty předešlé. Asi mi tam chybí nějaká ta maličkost z dekorativní kosmetiky. Ale stejně pěkné, nejvíce mě potěšil deodorant a antibakteriální gel.
Co vy říkáte na červencový Ladybox?