Ladybox ✿ květen 2014

Před nějakou dobou mě oslovilo zastoupení Ladyboxu, jestli bych neměla zájem o tříměsíční testování jejich krabičky krásy. Na nabídce se mi líbilo, že bylo jen na mně, jestli Ladybox zveřejním formou článku nebo videa. Nápadů na videa mám teď hafo a tak nějak mi přijde, že video o rozbalování Ladyboxu do konceptu mého kanálu momentálně moc nezapadá. Takže jsem se rozhodla vám Ladybox nafotit a ukázat tady na blogu.
Je to můj první Ladybox a musím říct, že jsem byla docela mile překvapená. V minulosti jsem slyšela na tuhle krabičku krásy negativní ohlasy v tom duchu, že v ní bývají levné produkty a že to za to nestojí. Já ale musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená.
A teď už k samontému obsahu…
V boxíku jsem měla odličovač očí od Ziaji, což je značka, kterou mám moc ráda, ale nemám s ní zas moc velkou zkušenost a s tímto odličovačem vůbec, takže se těším na testování. Dále odličovací tampóny Bel s aloe vera a panthenolem, a to jsem ani nevěděla, že něco takového existuje a jsem zvědavá, jestli v nich objevím oproti těm klasickým nějaký rozdíl.
Stín od Alva mě nadchl asi nejméně. Není to barva, kterou bych zrovna já nosila, ale je možnost si barvy na stránkách personalizovat a to já jsem neudělala. Také jsem ho zkusila trochu otestovat a pigmentace není nic moc. On to tedy není jen stín, je to pigment s univerzálním využitím, ale nedovedu si představit nosit tuhle barvu jako tvářenku nebo jako rtěnku. Mám tady připsanou poznámku, že když se namočí do vody, vzniknou intenzivnější barvy, to jsem ale přiznám se nezkoušela.
Zato jsem byla doslova nadšená z rozjasňovače od MeMeMe. Je to můj první produkt od této značky a to už jsem si na ní dost dlouho brousila zuby. Navíc už nějakou dobou pátrám po tekutém rozjasňovači na léto a tenhle vypadá na tváři moc krásně.
Pak jsem dostala dva vzorečky krému, jeden od Xhekpon a druhý od Lavery, které určitě ráda vyzkouším. Zvlášť na ten Xhekpon jsem zvědavá, protože jde o novinku na trhu a krém obsahuje hydrolyzovaný kolagen, extrakt z pupečníku asijského a aloe vera, což zní více než zajímavě.  A nakonec čokoládka, což je něco, co mně udělá radost vždycky. Dokoce jsem jí po nafocení ochutnala a je moc dobrá. Kombinace čokolády a zeleného čaje chutná překvapivě skvěle.
Nakonec slevové poukázky, které ale asi pravděpodobně nevyužiju.
Závěrem musím znovu říct, že jsem byla z Ladyboxu mile překvapená. Samozřejmě mě některé produkty zaujaly více a některé méně.
Předpokládám, že vás zajímá cena. Ladybox stojí na jeden měsíc 339 Kč, ale pokud si objednáte předplatné, je to samozřejmě výhodnější (na čím delší dobu, tím levnější). Už je jen na vašem posouzení, jestli by vám za to ta částka stála. Při součtu cen jednotlivých produktů se to samozřejmě vyplatí. Ale je to stejně jako u každého podobného boxu, pokud na to nejste a radši si ušetříte penízky a koupíte si něco, co máte doporučené a po čem opravdu toužíte, tak to pro vás neni. Ale pokud rády testujete a zkoušíte nové produkty, určitě vám doporučuju Ladybox zkusit, já jsem spokojená byla (i když se mi to asi lehko kecá, když jsem to měla zadarmo).
Více informací ohledně Ladyboxu najdete tady.
Děkuji Ladyboxu za zaslání boxu k otestování, udělal mi radost 🙂