Letní wishlist

Nevim jak vy, ale já mám vždycky nejrozsáhlejší wishlist a největší touhu nakupovat zrovna ve chvíli, kdy mám nejmíň peněz a před sebou důležité investice na které musím šetřit. Přesně v téhle situaci sem teď. V září chceme letět s Honzou na nějaký prodloužený víkend po Evropě, takže šetřim na něj a když už by mi zbyly nějaké peníze, hodlám je investovat do nového mikrofonu na natáčení. Takže tady je můj momentální wishlist. 😀
1. Toužim po nějakém topu bez ramínek, kterých je teď všude spousta. Ideálně v takovéhle bledě modré barvě a z takového toho lehce škrobeného materiálu, který drží tvar. Klidně tam může být i nějaký ten kanýr. Pokud máte nějaký typ, kde mají tyhle topy, tak dejte určitě vědět. Tenhle je z H&M. Moc se mi líbí, jen ještě hledám ten úplně přesně podle mých představ.
2. Hodinky se čmelákem jsem poprvé viděla na Zoelle. Progooglila jsem se až ke značce hodinek a objevila Olivii Burton. Tyhle hodinky prostě křičí moje jméno. Čmeláčí se dělají ve více provedeních, ale tenhle se zlato-stříbrným ciferníkem a šedým páskem se mi libí nejvíc.
3. Kabelky Rebecca Minkoff obdivuju už dlouho. Do nedávna jsem měla na wishlistu klasickou Mini MAC. Pan jsem ale objevila tuhle krásku. Přijde mi mnohem méně profláklá a vypadá mnohem luxusněji.
4. Boty na podpatku moc nenosim, ale tyhle růžové jsem si vyhlédla v Mangu. Je to výrazná barva, ale taková, která se hodí ke spoustě věcem. Minimálně k džínům a mé záplavě šedých sukní určitě. Lodičky už mám z Manga dvoje a jsou to ty  nejpohodlnější podpatky, které jsem kdy na nohou měla. Navíc jsou zlevněné na 900!