Love list: skin care

Poslední dobou jsem objevila pár skvělých skin care produktů, o které bych se s vámi ráda podělila. Svým původních zůstávám stále věrná, ale přibylo pár nových.

Ať už jsem od Drunk Elephant vyzkoušela cokoli, byla jsem vždycky spokojená. Ale tyhle rozjasňující B-Goldi bright drops jsou úplně top. Podle názvu by se mohlo zdát, že si na obličej dáváte vlastně rozjasňovač, ale jde o rozjasňující sérum s 5% niacinamidem. Zároveň ale opravdu rozjasňuje okamžitě. Unavené pleti dodá okamžitý glow a já to miluju. Přimíchávám každé ráno do krému.

Banana bright creme funguje celkem na podobné bázi. Je to rozjasňující oční krém s vitamínem C a kolagenem, ale zároveň se ale velmi jemně třpytí a na pleti udělá okamžitý glow efekt. I když mám někdy trochu horší spánek a ráno se probudim unavená, tak to díky němu aspoň na venek není moc vidět.

Další věc, která mi pomáhá na unavené oči jsou DetofifEYE polštářky od Pixi. Mají vícero verzí. Při příštím nákupu mám v merku jejich BeautifEYE verzi s vitamínem C. Jsou chladivé, příjemné a akorát silné, takže nesklouzávají z obličeje. Cena se zdá vyšší, já si té doby kupovala polštářky od Balea, ale když jsme si to spočítala, vyjde to cenově na stejno a kvalita je nesrovnatelná.

Tahle maska je naprostá pecka a stojí za každou korunu. Okamžitá hydratace, i když si jí na sobě nechám jen na chvilku. Navíc je to první maska, kterou na sobě snesu i přes noc, protože nenechává na pleti ten nepříjemný film, se kterým nerada usínám. Mám pak pocit, že já budu mít místo pleti po celém polštáři. Není na pleti ani pořádně vidět, takže si já můžete nanést klidně v letadle, hydratovat při letu a nebudete budit pozornost.