Moje Kiehl`s testování

Že jsem velký milovník Kiehls produktů, to je jasná věc, to všichni víme. Minimálně mojí posedlosti Midnight recovery sérem jste si za ty roky prostě nemohli nevšimnout. No a při mojí poslední vlně nákupů si mojí lásky ke značce všimla i devčata v Kiehl`s a nabalily mi nějaké další produkty na testování. No a to už stojí za samostatný článek. Co říkáte?

Do mojí “posedlost” složky přibyl Avokádový oční krém. Trochu jsem to tušila, proto jsem si ho taky kupovala. Mluví o něm totiž prakticky všichni. Má hutnější konzistenci, ale při kontaktu s pokožkou nabyde najednou hodně tekutou až olejovou konzistenci, takže ho stačí opravdu úplně maličko a krásně se rozmaže. Od té doby, co ho používám, mi úplně zmizely moje problémy se suchými místečky pod očima. Nějakého mizení vrásek nebo kruhů pod očima jsem si nevšimla, to ale ani neslibuje. Slibuje úžasnou hydrataci a to splňuje do posledního puntíku.

Masky jsem od Kiehls testovala doteď jen prostřednictvím pytlíčkových vzorečků, z čehož moc za jedno použití nezjistíte. Teď jsme ale poctivě testovala tyhle dvě.

Žlutá zklidňující a hydratační maska s měsíčkem lékařským a aloe není špatná. Na pleti je příjemná, hezky voní a má i nějaké lehce viditelné účinky. Rozhodně bych ale neřekla, že stojí za 1250 Kč. Je možné, že zrovna nemám pleť, na které by byl nějaký velký rozdíl vidět, ale za mě to není maska, do které bych znovu sama investovala.

Zato druhá maska, to je pecka. Hloubkově čistící Rare earth masku jsem si zamilovala a používám jí neustále. Na pleti lehce a příjemně hřeje a ještě před smytím cítíte, že na pleti něco dělá. Pleť je po ní krásně vyčištěná, ale ne vysušená ani podrážděná. Má konzistenci jemného bahínka, které na obličeji zaschne a je příjemné při smývání. Není to takový ten klasický beton, který se tváří jako maska s peelingem a při smývání vám sedře kůži a udělá z vás rudokožce.

Tohle je novinka, která doslova obletěla internet. Všechna beauty děvčata nadšeně postovala o novém Kiehls rozjasňovači s výtažkem z granátového jablka. Není to úplně klasický rozjasňovač, jaký znáte z oblasti dekorativní kosmetiky. Kdybyste ho chtěli v této oblasti srovnávat, byli byste zbytečně zklamaní pigmenací. Sama ho při svém klasickém líčení jako rozjasňovač nepoužívám. Jde o hydratační a rozjasňující formuli, která má mnohá využití a každý si může najít to své. Dá se používat sama o sobě jako podklad pod krém, při líčení jako velmi lehký rozjasňovač, nebo jako já ho přimíchat do krému. Když mám svoje nomakeup dny, kdy se nechci líčit, ale ani nechci vypadat jako mrtvolka, propojim ho s krémem a pleť hned vypadá, že úplně září. Neřekla bych ale, že by pleť nějak zásadně hydratoval, toho jsme si nevšimla. Takže já si produkt oblíbila a ráda ho používám, protože hlavně přes léto jsme měla nomakeup dní opravdu hodně. Produkt ale stojí 920 Kč. Záleží na vás, jestli je to pro vás zbytečnost, nebo jestli vám za to ty peníze stojí. V tomhle těžko radit.

Rosa Arctica je ze všech nově testovaných asi můj oblíbenec úplně největší. Je to s přehledem nejlepší pleťový krém, který jsem kdy vyzkoušela. Dostala jsem ho zdarma v rámci spolupráce, ale jestli se nestane nějaký zázrak a nepřijde mi do života ještě něco lepšího, jak mi dojde, šupajdim pro další. Stojí sice 1640 Kč, což je dělo, ale když prostě vyzkoušíte něco tak dobrýho, nechce se vám snižovat, protože si pořád budete řikat, že vaše pleť prostě vypadala líp. Samozřejmě rozhodně doporučuju vzít si před koupí vzoreček. Je jasný, že co vyhovuje mně, nemusí vyhovovat někomu jinýmu. V pleťovce to platí dvojnásob a poslední, co bych vám chtěla doporučit je vyhazování peněz za něco, co sice sedí mně, ale vaší pleti ne. Já mám pleť poměrně dost suchou. Ne nějak úplně dramaticky, ale mám. Tenhle krém s ní kouzlí tak, že je krásně vyživená, doslova nacucaná, neobjeví se mi jediný suchý místečko, ale zároveň se mi nemastí T-zóna, což se mi občas u mastnějších krémů stává. A pozor, tenhle krém se dělá ve dvou verzích. Jedna je klasická Rosa Artica a pak je Rosa Arctica Leightweight cream. Ten druhý mám já. Je to opravdu lehoučky krém, skoro až s našlehanou konzistencí. Bleskově se vsakuje a jak řikám, mojí pleť zanechává prostě nádhernou.

Odličovací oleje, krémy a balzámy testuju už dlouhou dobu, protože chci používat něco, k čemu nebudu potřebovat žádné vatové tampónky a odlíčí mě to pohodlně ve sprše. Jsem neustále na honu za tím nejlepším produktem a tenhle Midnight recovery olej je zatím nejlepší, který jsem zkusila, i když stále doufám, že existuje ještě něco lepšího. Je ze stejné řady, jako mnou opěvovaný Midnight recovery concentrate, takže má i stejnou božskou vůni. Nekazí mi pleť, což mi bohužel dost podobných produktů dělá, takže v tom je super. Odlíčí obličej i oči, ale bohužel jen za pomoci nějakého ručníčku. Nefunguje mi samotný, abych ho spláchla jen vodou nebo rukama, a to by byl můj úplný sen. Ale i tak je moc dobrý a ze všech odličovačů ho používám nejčastěji.

Co vy a Kiehl`s? Máte se značkou zkušenosti? Jaký je váš nejoblíbenější produkt?