Moje návštěva Kiehl’s

Dnes mám pro vás krátký článek, ve kterém bych se s vámi chtěla podělit o svou zkušenost s obchodem Kiehl’s. Předem bych chtěla říct, že jsem nedostala žádnou pozvánku jako blogger nebo tak něco. To, že mám blog jsem jim řekla až na konci (i když kdo by si to tam jen tak pro sebe fotil) a ani se nedozvěděli, jak je můj blog navštěvovaný. Šla jsem tam, prostě protože jsem chtěla, takže jsem dostala stejný servis, jaký může dostat kdokoli z vás.
Hned na první pohled mě dostal vzhled obchůdku. Je maličký, krásně vyzdobený, ale velmi přehledný. Hned u vchodu stojí Mr. Bones, ze kterého už se za krátkou existenci ochodu stala celkem slušná blogová celebrita.
V Khiel’s mají pleťovou, vlasovou a tělovou kosmetiku. U vlasové ani u tělové jsem se moc nezdržovala. Zkrátka, když jsem viděla ty ceny, bylo mi jasné, že to není nic pro mě. Prostě je mi líto dát za tělový krém tísíc korun, i když voní jako samo nebe (medové nebe).
Zato celá zeď plná pleťové kosmetiky mě upoutala hodně. Dostala jsem od sympatické slečny prodavačky kratičkou přednášku o celé značce a jejím vzniku, popovídaly jsme si o mých problémech s pletí a pak mi představila řady, které by mě mohly zajímat.

 

Nabídla mi rychlou diagnostiku pleti, kterou jsem s díky přijala a při které jsem zjistila, že moje pleť není zas tak problematická a mastná, jak jsem si myslela. Nakonec mi ukázala řadu s výtažky z oliv, která by pro mojí pleť měla být ideální.
Nakonec jsem se samozřejmě zajímala o profláklé sérum Midnight Recovery Concentrate, kterého jsou zahraniční blogy až přeplněné a všichni o něm tolik básní. Stejně tak o něm básnila slečna prodavačka a velmi mi ho doporučovala. Nakonec jsem si řekla o vzoreček tohoto séra, protože se mi nechtělo dát 1060 Kč za něco, co jsem si ani nevyzkoušela.
Nebyl s tím vůbec problém, dostala jsem vzoreček, který mi vystačí tak na měsíc a dokonce jsem dostala i vzoreček krému, masky a čistícího gelu ze zmíněné olivové řady. Jediné, co mě zabíjí je, že jsem momentálně na cestách a nemůžu vzorečky hned načnout. Určitě mi vystačí na víc použití a obaly, jak vidíte, nejsou uzavíratelné.
Musím říct, že jsem byla z produktů, celého obchůdku a obsluhy doslova nadšená. Určitě doporučuju Kiehl’s navštívit a pokud budete mít čas, jděte tam jako já ve všední den dopoledne, kdy je tam prázdno a obsluha se vám bude moct naplno věnovat.
A co vy? Chystáte se do Kiehl’s? Nebo už máte dokonce návštěvu za sebou?