Moje seznámení se značkou Pupa

Dnes bych vám ráda pověděla něco ze svých prvních dojmů ze značky Pupa. Před nějakou dobou mi přišel balíček, tak jsem ho lehce ozkoušela a je čas na menší recenzičku.
Vy víte, jak já miluju takovéhle oční stíny. Jak je něco voděodolné, v tužce a neutrální barvě, musim to mít. Tyhle mají nádherné barvy, ale bohužel je v nich na mě trochu víc třpytek, hlavně ve světlých odstínech. Taky musim říct, že se s nimi docela špatně pracuje, protože rychle zasychají a těžko se pak rozmazávají. Zase ale drží jako přibité a dostanete je dolů jen silným odličovačem na voděodolné líčení. To vpravo (na spodní fotce na hřbetu ruky) je rozjasňovač na tvář a tělo. Na tvář si ho nedovedu moc představit, protože je opět plný větších třpytek. Na použití na tělo ale bude na léto super (na ruce, holeně, klíční kosti atd.).
Laky na nehty se mi líbí moc. Dostala jsem všechny možné odstíny a to jsem vám ani nenafotila všechny. Zkoušela jsem zatím dva a s oběma jsem byla moc spokojená. Krásně kryly ve dvou vrstvách a mají úžasnou výdrž. Zapečený stín je taky moc kvalitní. Má dobrou pigmentaci, nepráší a dlouho vydrží. Jedině snad, že je na mě trochu moc třpytivý, ale to už se zase opakuju.
Moc mile mě překvapila řasenka. Nečekala bych, že mi takový kartáček bude vyhovovat, ale řasy mám zahuštěné, prodloužené a dokonce i krásně natočené. Skoro jak mrkací panenka. Rtěnka má příjemnou konzistenci. Určitě není matná a nevysušuje, jde spíše o hydratační rtěnku s mastnější a lesklejší texturou. Má i moc dobrou pigmentaci a na to, že má velkou hydratační schopnost i dlouho vydrží. Musím se jen podívat po nějakých jiných odstínech, protože tahle červená je poměrně dost do oranžova a to mně vůbec nesluší. Oba produkty mají navíc nádherné balení (až na to, že mě vidíte v odrazu :D).
Kajalová tužka je v dost neobvyklé barvě, ale já tuhle barvu moc ráda používám na waterline na projasnění a optické zvětšení očí. Bohužel tahle je dost krémová a na waterline mi nedrží. Co je ale úžasná věc, jsou tyhle olejové balzámky na rty. Jeden je bezbarvý a druhý lehce do červena. Na rtech vytvoří jemný lesk, přitom nelepí a ještě k tomu vyživují. Samozřejmě moc nevydrží, ale to by asi nikdo nečekal.
Krém na opalování a po opalování jsem nezkoušela. Tenhle slibuje, že je odolný vodě, písku a spoustě věcem, na což jsem dost zvědavá. Co jsem ale zkusila a udělalo mi to radost, byl ochranný sprej a ochranná tyčinka na tetování. Z předčasně vybledlého tetování mám docela strach a tak jsem za takovou věc moc ráda. Otázkou je, jaký je rozdíl mezi klasickým opalovacím krémem s faktorem 50 a tímhle, ale i tak pro pocit je fajn, že nějaká značka myslí speciálně na nás potetované.
Na závěr jsem našla v balíčku tahle dočasná tetování. Jsem na ně zvědavá, protože loňské léto byl takových podobných plný instagram a já zatím neměla šanci je vyzkoušet.
Co vy? jaká je vaše zkušenost se značkou Pupa?