Moji oblíbenci z řady Dermacol SUN

Že má Dermacol řadu SUN určitě víte, protože o ní mluvim neustále. Dneska mám pro vás článek o mých, v poslední době, nejoblíbenějších produktech. Jde hlavně o kousky z řady After SUN, které jsou podle mě hodně zajímavé a unikátní. Opalovací krémy má Dermacol taky skvělé, má jich ohromnou řadu a s jejich používáním jsem byla moc spokojená, ale jejich produkty po opalování, to je prostě pecka.
 
Jako první je to sprchový gel po opalování s beta-carotenem a výtažkem z vlašského ořechu. Není to žádný zběsile chladící gel, ale je to prostě příjemný sprchový gel s krásnou a překvapivou vůní čokolády a pomeranče. Připomíná mi sprchový gel se stejnou vůní z řady Aroma ritual, až na to, že navíc pečuje o pokožku zatíženou sluníčkem.
 
Jako další je to tělové mléko po opalování do sprchy a D-panthenolem a výtažkem z okurky.
To je super produkt pro lenochy, jako jsem já. Na rovinu říkám, že mazání těla mě prostě moc nebaví, ale ve sprše se vyhřívám ráda a dlouho. Bohužel většina hydratačních mlék do sprchy je podle mě dost na nic. Sice je to pohodlné, ale všechen produkt se smyje a očekávaná hydratace se nedostaví. Tohle není ten případ. Opravdu mléko nanesete na pokožku, osprchujete a na těle vám zůstane příjemný pocit, jako po namazání klasickým krémem. Navíc opět úžasně voní. Nepřišla jsem na to, co mi ta vůně připomíná, ale je skvělá.
 
A poslední z produktů po opalování tady mám hydratační a hladivý gel s D-panthenolem a mentolem. Ten používám po opravdu dlouhé době strávené na slunci. Velmi příjemně chladí, rychle se vsakuje, takže na pokožce nenechá takový ten lepivý gelový povlak a dokonce, což mě překvapilo, hydratuje pokožku. Takže i když nepoužiju žádné jiné mléko, ani to do sprchy, ale namažu se jen tímhle gelem, mám tělo stejně hezky hydratované.
Samozřejmě, že ne vždy používám všechny, ale když na to mám čas a chuť, tak kombinace těchto tří produktů je prostě poopalovací pecka.
 
Jako úplně poslední vám chci představit stylingový sprej a mořskou solí a UV ochranou vlasů. Já věčně bojuju s objemem vlasů, a tak sea salt spreje používám hodně často, hlavně když si natáčim vlasy. Uvědomuju si, že ochrana vlasů před sluncem je důležitá, ale většinou jsem se setkala se spreji na ochranu vlasů, které v sobě měly různé oleje, takže mastily a zatěžkávaly vlasy, což se dá použít někde na pláži, ale na běžné nošení nelze. Takže když jsem v balíčku našla sea salt sprej a navíc ještě s UV ochranou udělalo mi to velkou radost. Nemastí, nezatěžkává vlasy a dodává jim hezkou texturu a objem.
Jaký je váš oblíbený produkt z řady Dermacol SUN?
(sponzorovaný příspěvek)