My favourite Youtubers Part 1

Poslední dobou mám velkou závislost na Youtube videích a chci se s vámi podělit o mé nejoblíbenější Youtuberky. Je jich hodně, tak jsem to rozdělila na části, taky jsou první čtyři.
/
I’ve got a huge addiction on Youtube videos recently and I want to share with you my favourite Youtubers. It’s a lot of them, so I divided them into more groups, here are the first four.
Zoella
Zoella je asi moje úplně nejoblíbenější. Co jsem jí oblevila, už jsem viděla úplně všechny její videa (některá dvakrát). Je krásná, moc zábavná a z jejích videí jsem si odnesla dost cenných rad. Její kanál se jmenuje zoella280390.
/
Zoella is probably my most favourite. Since I found her channel, I saw all her video (some of them twice). She’s beautiful, funny and I’ve some really good beauty tips from her. Her channel is called zoella280390.
Louise
Louise je velká kamarádka Zoelly a hrozně mě baví jejich společná videa. Její videa jsou ještě vtipnější než videa Zoelly, ale zase jsem si z nich tolik neodnesla po té odbornější stránce. Je, na rozdíl od Zoelly, úplně jiný typ než já (má jiný typ pleti, jiný typ vlasů a úplně jiný vkus). Její kanál se jmenuje SprinkleofGlitter.
/
Louise is big friend of Zoella and I love their joint videos. Her videos are more funny than Zoella’s, but they’re not so beneficial for me. She’s a different type than me (she has got different type of skin, hair and completely different style). Her channel is called SprinkleofGlitter.
Fleur
 Krásná, milá a sympatická. Líbí se mi její styl, líčí se hodně přirozeně a jednoduše, což mi sedí. Podívejte se na několik jejích videí, určitě si jí zamilujete. Její kanál se jmenuje FleurDeForce.
/
Nice and beautiful. I really like her style, she’s very natural, which fits me. Watch some of her videos, you’ll love her. Her channel is called FleurDeForce.
Talia
 Tahle mladá slečna je neskutečná a je pro mě obrovskou inspirací. Už pět let bojuje s rakovinou. Momentálně je jí 13 a má dva typy rakoviny najednou. Ale neztrácí optimismus a dál dělá to co jí baví. Na to, kolik jí je, je hrozně šikovná a její make-up tutorialy jsou perfektní. Podívejte se na její kanál taliajoy18.
/
This young lady is amazing and she’s a big inspiration for me. She fights with cancer for five years. Now she’s 13 years old and she has two types of cancer at the same time. But she hasn’t lost her optimism and she still does what she like. She’s really talented and her make-up tutorials are awesome. Look on her channel taliajoy18.