My favourite Youtubers Part 2

Tady máte další dávku mých oblíbený Youtuberů.
/
Here are my next favourite Youtubers.
Meganisobel
Megan není nijak převratně vtipná, nebo originální, ale je na svých videích přizorená. Její videa jsou kvalitní a přínosná. Není ničím výrazná, přesto mi prostě sedí a její videa se mi moc líbí. Její kanál se jmenuje Meganisobel.
/
Megan is not very funny and original, but she is very unaffected. Her videos are quality and beneficial. She is not very significant, but I really like her videos. Her chennel is called Meganisobel.
Essie
Essie je Kanaďanka žijící v Anglii a kanadský původ jí nikdo neodepře. Nevim jak to popsat, ale když se podíváte na její videa, tak to poznáte. Prostě Kanaďanka. Je hrozně vtipná a přorozená. navíc je to spolubidlící Meganisobel. její kanál se jmenuje Essiebutton.
/
Essie is Canadian currently living in England and her Canadian origin is obvious. I don’t know why, but it is. Watch her videos and I promise, you’ll see it. Just Canadian. She is very funny and natural, moreover she’s a room-mate of Meganisobel. Her channel is called Essiebutton.
Persianbabe
Persianbabe je svým vystupováním podobná jako Meganisobel, je taková tichá, klidná a přirozená. Hodně točí outfity, to je asi jediné, co mě moc nebaví, protože její oblékání není moc můj styl, ale její videa o kosmetice a líčení miluju. Její kanál se jmenuje ThePersianbabe.
/
Persianbabe is as same as Meganisobel, very quiet, calm and natural. She does outfit videos and that is the only one thing I don’t really like about her, because she has different style than me, but I love her videos about beauty and makeup. Her channel is called ThePersianbabe.