New stuff

Nejsem nějaký velký fanda New Yorkeru. Většina jejich věcí se mi nelíbí a myslím, že nejsou zrovna kvalitní, ale skoro pokaždé, když tam zajdu, tak tam něco malého objevím na slevových věšácích.
Další, tenhle měsíc už třetí, kraťasy z New Yorkeru za 29,-. Ani ne stovka za troje kraťasy, to se vyplatí, i kdyby se měly rozpadnout za týden.
Něco jako vesta, také 29,-.
Rozhodla jsem se také zkusit nějaké to DIY. Ještě mi mají přijít nějaké komponenty, tak až to bude, určitě se pochlubím.
Chtěla jsem dinosaury, ale měli jen želvy, motýly a dobytek, a to jsem obešla tři hračkářství.
Nejdřív jsem chtěla barvu ve spreji, ale měli akorát tu na vlasy. Z téhle aspoň nebude takový bordel. Bohužel měli jen stříbrnou, tak se musím někde poohlédnout ještě po zlaté.
 
Tenhle kámen je z obchodu s tím stromem z minulého článku. Mám od paní prodavačky slíbený ještě fialový.
 
A ještě nějaká kosmetika.
Typ na make up jsem získala z jednoho super videa na blogu Lost in closet. Kdo ten blog neznáte, přicházíte o hodně, je super.
 
Další typ z Lost in closet. 
 
Zázračný kelímek z Oriflamu, skvělá věc. Na Lost in closet se taky objevil, ale nebyla to pro mě novinka, používám ho už dlouho. Tenhle je ze speciální vanilkové edice. Je super na popraskané rty a na odřený noc po rýmě.
 
Zítra jedu do Prahy. Jedeme s mamkou trochu nakupovat a do Ambiente na sushi a v sobotu jdu s kámoškou na párty. Budu to pro vás všechno dokumentovat. Musím si před začátkem školy ještě pořádně užít.
 
Mějte se, Flabgee!