Novinky od Dermacol

 

Minulý týden, když jsem se vrátila domů z pracovní cesty na Moravu, na mě doma čekal balíček s novinkami od Dermacol. Byla jsem neskutečně překvapená množstvím produktů, které mi Dermacol poslal a musím říct, že mi udělaly obrovskou radost. Od té doby produkty při každém líčení poctivě testuju a myslím, že jsem připravená vám napsat své první dojmy z nich.
Jako první mě uchvátila trojice zrkášlujících fluidů. Celkově v létě raději používám krémové a tekuté produkty než ty pudrové, takže tyhle krasavce určitě využiju. Nejvíc mě dostal prostřední světle zlatý Day light a potom Fresh rose, což bude největší pecka pro bledulky s růžovým tónem pleti. Sun bronze je taky moc krásný, ale bude ještě hezčí, až se trochu opálím.
Všechny dodají pleti jen jemný lesk a neobsahují žádné třpytky ala okresní přebor v diskotancích, což se občas u drogérkových rozjasňovačů stává.
Day light a Fresh rose používám samy o sobě (jen tak pár kapiček vklepat na lícní kosti), ale Sun bronze na mě sám o sobě vypadá dost výrazně, tak jsem ho podle rady v Dermacol videu smíchala s makeupem a pak to vypadalo docela pěkně.
Pak jsem dostala dvě paletky na tvář – rozjasňují a bronzující.
Bronzující paletka má jednu část matnou s růžovým podtónem a druhou v podobě lesklého slunečního pudru. Na matném bronzeru se mi nejvíc líbí, že není oranžový, takže na konturování je super, akorát je docela tmavý a dobré pigmentovaný, takže to chce dát opravdu malé množství a pořádně ho zapracovat. Druhá lesklá část se mi libí hlavně proto, že je neskutečně jemně namletá. Já osobně tyto sluneční pudry zas tak moc nevyhledávám, takže přemýšlím, že ho věnuju mamce, které si na něj brousí zuby od té doby, co balíček přišel, stejně jako na tekutý Sun bronze.
Rozjasňující paletka mě zas tak moc neuchvátila. Bílá část je docela pěkná, má v sobě jemnou perleť a možná do vnitřího koutku oka nebo pod obočí by vypadala hezky, ale růžová část už obsahuje takové větší třpytečky a osobně se mi finish, který mi na pleti zanechává, zas tak moc nelíbí.
 Co mě také moc nedostalo jsou tyto oční stíny. Konkrétně jsem dostala odstíny Bonbon 2 (zlatý), Bonbon 8 (bronzový) a Bonbon 6 (modrý). Jde o wet&dry stíny, takže se dají použít na sucho i na mokro.
Je pravdou, že když se smíchají s trochou vody, vykouzlí opravdu krásný efekt, ale já se musím přiznat, že na to, abych stíny míchala při líčení s vodou, jsem líná. Na sucho jsou tyto stíny bohužel docela dost málo pigmentované, hlavně ten nejsvětlejší č. 2, který bez vody dodá oku jen lehký třpyt a není skoro vůbec vidět.
 Nakonec jsem v balíčku našla ještě řasenku a lesk na rty.
Řasenka 1000 lashes je skvělá, má klasický obří štětinový kartáček, který mě vyhovuje nejvíc a vykouzlí mi nádhezné a plné řasy.
Lesk je také výborný. Je lehce třpytivý, má hezkou růžovou barvu, dodá rtům šťávu a pozor, vůbec nelepí! Já lesky zas tak moc často nepoužívám, ale musím uznat, že tenhle se mi moc líbí. Navíc úžasně voní a chutná. Měla by to být hroznová vůně, ale mně to spíš připomíná nějaký bonbon, nebo žvýkačku.
 
Moc děkuju Dermacolu za krásné dárečky! 🙂
 
Tak co, nalákala jsem vás na Dermacolí novinky? Nebo už nějaké doma máte? Budu ráda, když mi dáte vědět váš názor.