Oblíbení kluci na youtube

Dřív jsem na youtube koukala hlavně na beauty videa, tutriály atd., ale poslední dobou jsem si oblíbila krátká zábavná videa, která dělají hlavně kluci. Dneska vám chci představit tři talentované angličany, jejichž videa mě baví nejvíc. Názvy videí jsou někdy dost bizardní, ale i za tim nejhloupějšim názvem se vždycky schovává velká prča.
Jim
Celým jménem se jmenuje Jim Chapman. Je to mladší bratr Kim a Sam z Pixiwoo a snoubenec Tanyi Burr z Pixi2woo. Jeho videa mě baví asi nejvíc. Mluví hrozně rychle, takže je někdy trochu problém ho stíhat, ale je to sranda. Na jeho big boy channel (tak mu říká on sám) se můžete podívat tady a na jeho vlog channel, kde točí své každodenní vzrušující zážitky (třeba zasnoubení s Tanyou) se můžete podívat tady.
Joe
Joe je mladší bratr Zoe, o ktreré jste ode mě slyšeli v mém prvním článku o youtuberech. Smysl pro humor mají asi v rodině. Má originální nápady na videa a úžasný postřehy, video o X faktoru je nejlepší. Na jeho kanál Thatcher Joe se podívejte sem.
Alfie
Alfie je úplně první kluk, kterého jsem na youtube objevila, a to díky Zoe a Louise, v jejichž videích se často objevuje. Nevím, co bych o něm řekla, abych se neopakovala, stejně jako ti dva předtím je zábávný, vtipný a originální. Na jeho kanál Pointless blog se podívejte sem.