Opalovací novinky od Dermacol

Sezóna koupání a opalování začíná a je třeba se samozřejmě vybavit nějakými produkty na ochranu proti slunku. Nikdy se mi nepodaří opalovací krém za jednu sezónu vypotřebovat, ale stejně si vždy před létem pořizuju nový a starý vyhazuju. Někde jsem totiž četla, že starý opalovací krém ztrácí svou účinnost. Možná je to jen fáma, ale nechci to podcenit.
Můj postoj k ochrannému faktoru je tento: čím vyšší, tím lepší! Opaluju se docela dobře a moje kůže se málokdy spálí, ale hororové články o rakovině kůže mě dost postrašily. Navíc když použiju faktor 10, opálím se sice rychleji, ale do oranžova a za chvíli se sloupu. Když použiju faktor 50, opálím se postupně hezky dozlatova a opálení vydrží.
Dnes mám pro vás kratičké představení produktů, které mi přišly od Dermacolu. Voděodolné mléko na opalování se zmíněným SPF 50 je sice určeno dětem, ale nevidím důvod, proč bych ho nemohla používat i já. Hezký voní takovou tou klasickou “opalovákovou” vůní, má hustou konzistenci, ale hezky se roztírá, neflekatí a rychle se vsakuje. Nijak mě nepřekvapil ani Regenerační a hydratační balzám po opalování. Je příjemný, opět s klasickou vůní a tekutou, rychle se vsakující, konzistencí. Krémy po opalování používám taky moc ráda, pomáhají pokožku léčit po slunění a také díky nim opálení déle vydrží. Co mě ale nejvíc dostalo bylo Tělové mléko po opalování do sprchy. Když jsem četla, že je s okurkovým extraktem, čekala jsem chladivý tekutý gel a obávala se, jak to bude se slibovanou hydratací. Opak je pravdou. Krém má moc příjemnou konzistenci připomínající mojí oblíbenou pochoutku Jesenku a dokonce i tak podobně sladce voní. Navíc skýtá tu úžasnou výhodu, že se vyhnete otravnému posprchovému mazání, které zvlášť v horku nikdo nemá moc rád. Rovnou ve sprše se s ním natřete, spláchnete ho a pokožka zůstane příjemně hydratovaná a hebká bez tlustého mastného filmu. Tenhle produkt je prostě paráda.
Jakou značku používáte na opalování vy?