Oriflame No Compromise.

 
Dnes mám pro vás recenzi na tuhle novinku od Oriflame a připravte se, že to bude samá chvála. Řasenka se jmenuje No Compromise, testuju jí už několik týdnů a opravdu si myslím, že je schopna dostát svému jménu.
Má úplně ten nejobyčejnější a nejklasičtější tvar kartáčku, který mně osobně, až na drobné výjimky, vyhovuje úplně nejvíc. U téhle tomu není jinak. Řasenka se navíc pyšní zvláštní vlastnosti. Odlišně reaguje na studenou a na teplou vodu.
 
Ve studené vodě je velmi voděodolná. Samozřejmě, že když jí budete chtít dostat dolů, nebo jí rozmazat, tak se vám to povede, ale pokud ty oči vyloženě nemnete, tak vydrží pot, déšť, vlhkost i lehčí koupání. Za celé léto se mi ani jednou nestalo, že by se mi rozmazala, a to jsem běhala ve vedru, v dešti, probrečela film (Psí poslání – kdo viděl, je mu to jasný) a vše ok.
Naopak v teplé vodě se zvláštním způsobem rozpadne a rozdrolí. Pod teplou sprchou jí dostanete dolu jen pomocí prstů a okolí očí zůstane normálně čisté, bez černých skvrn. Ano, je pravda, že to asi trvá o maličko déle, než odličovačem a tamponkem a pokud máte nalíčený celý obličej, stejně sprcha nezvládne všechno, tak jí nebudete řasenku nechávat. Ale je to fajn vychytávka a já to přes léto mnohokrát využila, protože často nosím jen řasenku, večer jsem líná na odličování a ráda si lebedim ve sprše.
 
0/2
 
1/2
 
2/2
Navíc dělá krásné řasy. Ne žádné extrémní, ale prodloužené, lehce natočené, oddělené řasy. Prostě co mi řasenka přišla, nepoužila jsem žádnou jinou. Myslím, že to stačí jako doklad mé velké spokojenosti.
Co na ní říkáte? Už jste někdo měl šanci jí vyzkoušet?
(sponzorovaný příspěvek)