Oriflame The One Lip Sensation Matte Mousse

S matnými rtěnkami se v poslední době doslova roztrhl pytel a dnešní recenze bude na tyhle krásky od Oriflamu. Dělají se celkem v deseti odstínech. Já si vybrala pouze pět odstínů, které se mi líbily a nosila bych je.
Rtěnky mají pěnovou konzistenci a jsou na rtech moc příjemné. Díky plochému aplikátoru se i dobře nanášejí. Neřekla bych, že mají klasický matný povrch, spíš takový hezky saténový. Světlejší odstíny (Satin Rose a Tofee Cream) maličko zalézají do vrásek, ale nejde o nic zásadního. Mým nejoblíbenějším se stal Soft Mulberry, to je opravdu krásná tmavá barva.
Další výhodou je to, že téměř vůbec nevysušují rty, ale bohužel s tím jde ruku v ruce celkem špatná výdrž. Rtěnky sice vypadají po nanesení nádherně, ale do hodiny je musíte opravovat a nanášet znovu. Některé odstíny vydrží trochu déle (červené Rouge Seude a Red Velvet), ale například ta nejkrásnější Soft Mulberry nevydrží v pěkném stavu ani půlhodinovou cestu do práce. Ne, že by byla úplně pryč, ale začne se ztrácet. Úplný propadák to neni a jsou dny, kdy mám na kontrolu líčení víc prostoru a ráda si některou vezmu, alespoň nebudu muset dva dny léčit vysušené rty. Naopak ve dnech, kdy na to prostor není, dám přednost jiným, u kterých vím, že na ně nebudu muset vůbec myslet. Rtěnky mají 5 ml a jejich cena je 279 Kč. Na další podrobnosti mrkněte sem.
Jak vypadají na rtech uvidíte v dalším MOTD článku.