Recenze: Dermacol Violet magnum mascara

Dnes mám pro vás recenzi na jednu z řasenek Color Magnum od Dermacolu. Dostala jsem jí zdarma k zrecenzování a mohla jsem si vybrat ze čtyř barevných provedení. Já si vybrala řasenku Violet Magnum, tedy odstín elektrizující fialové, protože mi fialová sluší nejvíc. Pokud by vás ale lákaly jiné barvy, mají ještě nebesky modrou, smaragdově zelenou a čokoládově hnědou. Další odstny si prohlédněte na stránkách Dermacolu.
Barevné řasenky, to byl velký hit, když mi bylo nějakých 12 let a vim, že jsem je milovala, a tak jsem víc než nadšená, že je tenhle trend zpátky. Z téhle řasenky mám ale trochu smíšené pocity.
Řasenka má klasický “štětinovitý” kartáček úplně klasického tvaru (viz fotka), což mě osobně vyhovuje nejvíc. Přijde mi, že čím složitější tvar, tim méně lidem řasenka vyhovuje a většině ty řasy stejně slepí.
Když jsem si jí namalovala na řasy, byla jsem z ní uněšená. Na řasách vypadá úžasně. trochu jsem se bála, že bude moc zářivá, ale vůbec ne. Je tmavě fialová a když vám do řas zasvítí sluníčko, jdou od nich krásné fialové odlesky. Navíc řasenka plní vše, co slibuje a ještě něco navíc. Mně osobně dodává objem, prodlužuje, neslepuje a je opravdu dlouhotrvající a nerozmazává se ani neopadává.
Jak říkám, celý den, kdy jsem jí měla poprvé na sobě, jsem z ní byla nadšená. Problém ale nastal večer při odličování. Řasenka je sice dlouhotrvající, ale na můj vkus až moc a je opravdu peklo jí odlíčit. Na obalu je napsáno, že je třeba použít dličovač na voděodolný makeup a já zkusila použít dva různé odličovače očí (oba na voděodolný makeup) a ani jeden s ní nehnul. Řasenku jsem ze řas spíš mechanicky drolila, než odličovala. Stálo mě to čtyři odličovací tampóny, deset minut a zarudlé oči, než jsem jí dostala ze řas. Opravdu mě to mrzí, protože jinak je ta řasenka skvělá.
Plusy:
Nádherná barva
Dlouho vydrží, nerozmazává se a neopadává
Zhušťuje a prodlužuje řasy
Mínusy:
Jde hodně těžko odlíčit
Určitě jí nepřestanu používat, protože se mi fakt líbí. Jen jsem se těšila, že to bude častá alternativa za černou řasenku a že si tak prozářim ten deštivý podzim, ale nakonec zůstanu jen u občasného používání. Koncem týdne se můžete těšit na zábavné barevné líčení právě s touhle kráskou.
Děkuji značce Demacol za poskytnutí řasenky k otestování. 🙂
PS: na e-shopu Demacolu teď probíhá akce, že když se zaregistrujete, dostanete 200 Kč na váš budoucí nákup. není v tom žádný háček typu, že to platí pouze při nákupu nad nějakou částku. Já jsem se zaregistrovala a objednala jsem si rtěnku a čistící gel na pleť, uplatnila jsem 200 Kč slevu a doplácela jsem jen 18 Kč, protože jsem si to objednala na osobní odběr a neplatila jsem ani poštovné. Ale pozor, musíte tu slevu upatnit do tří dnů od registrace, jinak propadne!