Recenze: hydratační tělový krém Hempz

Dnes mám pro vás recenzi na naprosto úžasný tělový krém od značky Hempz. Musím říct, že jsem z něj naprosto nadšená a je rozhodně nejlepší ze všech, které jsem kdy vyzkoušela.
Předem musím říct, že nemám citlivou pokožku, netrpím na vyrážky, na ekzémy a na nic podobného. Navíc nemívám ani problémy se suchou pokožkou. Jsem zvyklá se každý večer mazat, ale nepoužívám žádné extrémně hydratační krémy, a i když se pár dní nenamažu vůbec, žádná zvláštní změna se s mojí pokožkou taky nestane. Takže pokud máte někdo nějaký zvláštní problém, nemůžu za sebe slíbit, že vám bude krém vyhovovat.

Jde o tělový krém s extraktem z okurky a jasmínu a je vyroben ze 100% čistého přírodního konopného oleje (ale neobsahuje THC). Také obsahuje bambucké máslo, ženšen a další přírodní extrakty. Neobsahuje parabeny, lepek, je 100% veganský a není testován na zvířatech, což mě ze všech těchto vlastností zaujalo samozřejmě nejvíce.  
Slibuje hydrataci a osvěžení a já to můžu jedině potvrdit.

             

Má úplně ideální konzistenci. Není to žádný gelíček, který nic nedělá, ale zas to není hutný mastný krém. Vsákne se téměř okamžitě, hned po namazání se můžete obléct, ale pokožka je po něm krásně vyživená. Navíc fakt nádherně voní. Ještě druhý den ráno na sobě vůni cítím, ale není to zas nic intenzivního, co by se tlouklo s parfémem, nebo vás z toho bolela hlava. Když se večer mažu, krásně mi to provoní i celý pokoj. A rozhodně jsem ocenila si praktické balení s pumpičkou.
Jediné, co mi na produktu vadí, je cena. 500 ml tohoto krému stojí 639 Kč. Ale určitě existují i dražší produkty a u Hempz jsem si jistá, že platíte za kvalitu a kvalitní ingredience, ne za značku.
Značka Hempz vyrábí kromě tělové kosmetiky také produkty na pleť a vlasy. Jestli vás recenze zaujala, můžete se kouknout na jejich webové stránky a zjistit více podrobností o celé značce a nabídce.