Recenze: Makeup Revolution I Want Candy tvářenky

Stejně jako ze všech produktů, které jsem od Makeup Revolution vyzkoušela, jsem i z těchto tvářenek nadšená. Měla jsem možnost vyzkoušet všechny barvičky a jednu po druhé vám je v recenzi představím. Nejdřív ale něco ke všem obecně. Výdrž je taková střední. Ne, že by držely jako kámen, ale ten den v práci se mnou vydrží. Na to, že jde o jedny z těch levnějších tvářenek (149 Kč), tak vůbec nepráší a pigmentace je skvělá. Vím, že někomu vadí vysoká pigmentace, ale já zastávám názor, že vždy lepší více než méně. Radši tvářenku ze štětce oklepu, nebo i před nanesením na tvář přejedu hřbet ruky, než muset rejdit štětcem v tvářence, abych z ní nějakou barvu dostala. Mám pocit, že pak musí vydržet věčnost. V každé tvářence jsou 3g produktu. A teď k jednotlivým odstínům (předem se omlouvám, některé odstíny bylo těžké na foťák zachytit ve skutečné barvě)
Love
Krásná brosková barva se zlatými odlesky pro milovníky třpytivých tvářenek. Je to jedniná opravdu třpytivá tvářenka. Ostatní jsou buď matné, nebo s lehkým třpytem. Trochu mi připomíná Orgasm od Narsu.
Pink!
Sice se jmenuje Pink!, ale je to spíš koralová barva. Opravdu výrazná, ale čistě matná barvička. Když dáte na štětec trošičku, udělá na tvářích zdravou barvičku, když víc, vykouzlíte crazy barevné líčení. Na obrázku je trochu růžovější než ve skutečnosti.
Wow
Další výrazná barvička, ale tahle je opravdu ryzí zůžová. Nedá se říct, že by byla úplně matná, ale zase nemá třpyt. Spíš háže na světle občas takový jemný odlesk.
Blushing
Tohle je tvářenka jako stvořená pro bledulky. Jestli máte alabastrovou pleť a máte pocit, že jsou na vás všechny tvářenky moc výrazné, jděte do ní. V balení vypadá skoro jak trochu tmavší pudr, ale když jí nanesete, je to taková krásná světloučká růžová.
Flushing
Ta mě ze všech barev zaujala asi nejvíc a ze všech mi rozhodně nejlépe sedí. Je to jemná růžová až starorůžová barva, ale s takový hnědým nádechem. Pro mě ideální tvářenka na každodenní přirozené líčení.
Glowing
Ta mě naopak ze všech zaujala barvou asi nejméně. I když je to hezká barva a věřim, že by se do ní spousta z vás mohla zamilovat, mně takové barvy nesluší. Je to taková přirozená zemitá barva do oranžové až cihlové barvy.
Sunkissed
To ani není tak docela tvářenka, jako spíš bronzer. Krásná teplá hnědá barva s lehčím třpytem. Nenanášim jí na líčka, ale pod lícní kosti a těšim se, až si s ní budu užívat léto, protože na opálené pleti bude vypadat ještě líp.
Sugar&Spice
Krásná broskvová barvička s lehkým třpytem. Podle mě hodně univerzální barva, bude krásná na bledulce a bude zářit i na opálené pleti.
Všechny odstíny najdete na stránkách Makeup Revolution, já můžu všechny tvářenky jedině doporučit, jsem s nimi vážně moc spokojená.
Napište mi do komentářů, jaký odstín vás nejvíc zaujal.