Recenze: minerální oční stíny Mary Kay

Ve videu jsem říkala, že o značce Mary kay ode mě ještě určitě uslyšíte a už je to tady. Dneska nás čeká recenze na minerální oční stíny.

 

 

Jsou to jedny z nejlepších očních stínů, jaké jsem měla kdy šanci vyzkoušet. Nenapadá mě nic konkrétního, co bych jim vytkla. Mají krásné barvy, jsou svkěle pigmentované, úžasně drží a nesprašují se.
Nedávno jsem jim udělala takový zátěžový test, abych věděla, jak dlouho vydrží. Nepoužila jsem žádnou podkladovou bázi, namalovala jsem se ráno a po dvanácti hodinách jsem zpozorovala, že se stíny ani nehnuly. Mezi zím se mnou absolvovaly cestu autobusem do Prahy, oběd, dvě hodinky spánku po obědě, odpolední několikahodinové nákupy, večeři atd. V devět večer jsem se odličovala a stíny vypadaly úplně stejně jako ráno.
Vlastním odstíny (zleva podle krabiček, prsty jsou v opačném pořadí): Sweet cream, Crystalline, Rose mist,…
… Steel a Granite.
Všechno jsou to krásné odstíny, nejvíc se mi líbí Crystalline a Granite, protože jsou to odstíny laděné do sudených barev a to ty vypadají na mých hnědých očích krásně, ale třeba kamarádka, která má modré oči a hnědé vlasy si zamilovala Rose mist, což je krásná zlatá laděná do oranžova.
Stíny se prodávají v těhle kravičkách a Mary Kay prodává magnetické kazetky různých velikostí, do kterých si můžete stíny nacvakat. Já je ale zatím mám v těhle krabičkách a nijak mi to nepřekáží. Jeden stín stojí 195 Kč, což si myslím, že je dobrá cena v poměru cena-výkon.
PS: Neberte to tak, že se tady na blogu snažim nějak vydělávat, ale jelikož jsem čerstvě Mary Kay kosmetickou poradkyní a vím, že se Mary Kay kosmetika nedá sehnat jinak než přes kosmetické poradkyně, tak kdybyste zatoužili po nějakém ze stínů, tak mě kontaktujte na mail (flabgee@gmail.com). Jestli už svojí kosmetickou poradkyni máte, tak jenom dobře, kontaktujte jí, ale pokud ne a vy jste o nějaký ze stínů stáli, tak není problém, abych vám je poslala. Ještě jednou připomínám, nesnažím se na vás nějak vydělávat, ale je hloupé dělat recenzi na něco, co nemáte šanci si koupit. Kdyžtak tady je katalog, můžete se podívat na další odstíny, je jich spousta.